Autor Zpráva
Borsa
Ahoj, používám doma EasyPHP1-8 a doud nic nezměním, všechny skripty mi běží úplně normálně ... Ale chtěl bych, aby se mi tam mohli podívat i lidé z venku (veřejnou IP mám), ale nevím co kde přenastavit ... nastavil jsem si servername na moji vnitřní IP, nastavil jsem si v httpd.conf řádek Listen 172.31.35.11:80 - to je moje vnitřni IP, pak tohle Alias /mysql/ "${path}/phpmyadmin/" taky na moji IP a tohle: Alias /home/ "${path}/home/" taktéž ...

No ale teď mám problém, že mi některé scrpty nepracují správně .. například mám formulář po přihlášení, kde se mi udaje uloží do session a pak mám podmínku že jestli už to je nastaveno, zobrazi se uvítací text a jestli ne, zobrazi se formulář ... normálně mi vše fungovalo a ted se poprvé přihlásím a zobrazí se mi formulář tak jak předtím a až když se přihlásím podruhé je to ok ... a vubec mi dělaji chyby dotazy na databazi, najednou mi to například nebere podmínky že jestli už uživatel registrovanej, neprovede se nová registrace atd ..

Nevíte proč to dělá, popřípadě co si mám nastavit jinak aby to šlapalo OK? Nebo nějakej podrobnej návod na EasyPHP, nic jsem nenašel a v angličtině si nejsem na 100% jistej :) Díky moc za každou radu
Borsa
Tak jinak, zjistil jsem že z venku to funguje, jenom mně odsud to dělá takové chyby ..
Nechápu :(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0