Autor Zpráva
gaminn
Profil *
Přeinstalovával jsem MySQL 5.0 (tu samou verzi jsem již měl), přičemž jsem si zazálohoval složku data, kterou jsem pak vyjma databáze mysql přehrál do nové instalace. Bohužel jsem byl dost překvapený, když jsem u velké většiny tabulek v phpMyAdminu uviděl napsáno "právě se používá" a při následném přístupu k tabulce error, že tabulka neexistuje. Zkoušel jsem na dané tabulky aplikovat dotaz REPAIR, ale bez úspěchu. Nevíte, jak si tedy opět zpřístupnit ta zálohovaná data?
gaminn
Profil *
Zdá se, že všechny tabulky, které přestaly fungovat, byly typu innoDb.
Hugo
Profil
Všechna data z InnoDB tabulek jsou v souboru /mysql/data/ibdata1 a nejsem si jistý, že ho stačí jen nahrát do filesystému. Rozhodně je lepší si před reinstalací udělat dump všech dat (např. pomocí mysqldump).
gaminn
Profil *
Uf, tak jsem si oddechl. Stačilo jej opravdu jen zkopírovat do filesystemu. Díky.
Hugo
Profil
gaminn

Tak to jsi měl celkem štěstí, příště (hlavně při upgradu) doporučuji udělat dump.
gaminn
Profil *
Jj, už štěstí pokoušet nebudu.
yenkee
Profil *
Nemám rád MySQL, co se týče ochrany dat před ztrátou..
skeletor
Profil *
zdravim ja mam zase problem ze kdyz jsem si nahral novejsi verzi ted mam 5.0.45 predtim jsem mel starsi (5.0.x)a kdyz jsem si pred instalaci nahral do data starsi db a spustim si ted phpmyadmina databaze se tam normalne obevi dokonce i v zavorce pocet tabulek ale kdyz na ni kliknu tak:
databaze (8)
V databázi nebyla nalezena žádná tabulka.
nevi nekdo co s tim ?
djlj
Profil
skeletor
InnoDB? Pak nestačí jen zkopírovat složku s databází, InnoDB ukládá data jinam. Udělej si export původní databáze, a ten pak importuj.
skeletor
Profil *
a co kdyz uz export nemuzu udelat ? :(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0