Autor Zpráva
rainbof
Profil
Spravuji několik málo redakčních systémů potřebuji ale občas zálohovat databázi. Bohužel nemám k databázi hostingu přístup odjinud než z localhost toho hostingu což je problem který jsem vyřešil tak že ze svého pc se malým skriptem připojim k phpmyadmin a data exportuju. potud je vse vporadku. problem je ten ze data uz nenaimportuji protoze to admin nestihne cely takze musim importovat rucne hezky po tabulkach coz je ale problem protoze tabulek jsou stovky. Takze muj dotaz zni, existuje nejake reseni v php ciste pro import/export (zalohy) ktery by pouzival jako prostrednika mezi databazi php skript ? to ze to bude trvat dele mi moc nevadi hlavne aby to fungovalo. Diky.
Kajman_
Profil *
A zkoušel jsem poprosit hosting, aby Vám povolil z vaší ip přístup do db? Někdy to bývá kupodivu nejjednodušší řešení.
rainbof
Profil
ano zkousel. ale proste to odmitaji. (omlouvam se za pozdni reakci, woko.cz mne zklamalo, je to stale aktualni)
Kajman_
Profil *
Ani se na ten stroj nedostanete přes ssh?
rainbo
Profil *
nijak. mam proste jen ftp, a phpmyadmin + to phpko.
Kajman_
Profil *
Osobně bych raději měnil hosting ;-) S php zálohováním nemám zkušenosti, ale hledal bych něco takového např. tady
http://www.phpclasses.org/searchtag/database+backup/by/package.html
rainbof
Profil
hm. zase silacky reci o zmene hostingu. jenze ja hosting menit nemuzu, nehlede na to ze az tu drobnost s mysql mi nic nechybi, vse funguje.
Neco takoveho koukam ze potrebuje vic lidi ne jen ja. Typicky lidi z freehostingů (což teda neni muj pripad).

Diky
Hugo
Profil
rainbof

To nejsou silácké řeči. Pokud služba nesplňuje požadavky a nelze prosadit změnu podmínek je vhodné službu změnit. Import dat do db je imho dost zásadní věc a ne drobnost.

Pokud ti to nenaimportuje pma, tak ti nepomůže ani php, protože narazíš na stejný problém (tj. maximální povolená doba běhu skriptu).
rainbof
Profil
dobre, asi jsem to trosku prepisk s "drsnosti" toho prispevku cimz se kajmanovi omlouvam, a ocenuji jeho snahu

mel jsem na mysli skript ktery by ten import rozdelil na vic malych importu (tj byl by sam spusten nekolikrat). tak jsem to myslel. tudiz by to stihnul.
Kajman_
Profil *
A jste si jistý, že žádný z projektů v tom odkaze to neumožňuje?
rainbof
Profil
Kajman_

Umi. umi to "Large Database Backup" Jen jsem ho jeste nerozjel. porad to chcipa na timeout.
Kajman_
Profil *
No vidíte. Takže už Vám stačí jen vymyslet správné volání s takovými parametry, aby postíhal zadané úkoly v čase, který Vám oblíbený hosting umožňuje.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0