Autor Zpráva
Martin___
Profil *
Ahoj,
navrhuji si teď databázi pro jeden budoucí web. Všechno mám už navržené na papíře, ale tabulek je celkem dost, taky se papíry nedají posílat elektronickou poštou. Proto jsem se rozhodl, že bych si tabulky mohl vytvořit v nějakém programu, kde by se daly robrazit i vztahy mezi nimi. Znáte nějaký free program pro windows, který by toto umožňoval?
Udělal jsem si zatím dvě tabulky v programu Base (část openofficu), ale tam se nemůžu podívat na všechny tabulky a vztahy mezi nimi najednou. Nebo se pletu?

Dík
medden
Profil *
Mne sa celkom osvedčil DBDesigner, je dokonca aj verzia pre linux.
Mastodont
Profil
Ano, známe: http://www.casestudio.com/enu/database_design_freeware.aspx
johnbirkof
Profil *
Ahoj,
navrhuji si teď databázi pro jeden budoucí web. Všechno mám už navržené na papíře, ale tabulek je celkem dost, taky se papíry nedají posílat elektronickou poštou. Proto jsem se rozhodl, že bych si tabulky mohl vytvořit v nějakém programu, kde by se daly robrazit i vztahy mezi nimi. Znáte nějaký free program pro windows, který by toto umožňoval?
Udělal jsem si zatím dvě tabulky v programu Base (část openofficu), ale tam se nemůžu podívat na všechny tabulky a vztahy mezi nimi najednou. Nebo se pletu?

Dík



Jeden je programek na vztahy je to Erwin tam si navrhnes cely informacny system, primarne kluce pekne vidis ako ty prechadzaju a ked chces tak ti vyhody aj zdrojovy kod pre mysql alebo aj pre ORACLE, velmi jednoduchy a sikovny, najpouzivanejsi pre databazy
Martin__
Profil *
Díky za typy. Začal jsem s programem ERwin Data Modeler, podařilo se mi načíst databázi ze serveru Mysql. Nevíte, jak upravené tabulky nahrát zpět na server?
ppw
Profil *
zkus CaseStudio, je české, má i reverse engineering, verzování atd. volná verze má tuším omezení na max.5 tabulek, které se dají uložit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0