Autor Zpráva
Davidov
Profil *
Dobry den, potreboval bych poradit jak importovat data z jedne tabulky do druhe. Mam 2 tabulky, a potrebuju data z prvni tabulky vlozit pred data prvni tabulky. Otevru si tedy prvni tabulku zvolim export ve formatu sql. Vyjede mi text, ktery si zkopiruji do souboru.txt. Otevru tabulku cislo 2 a dam import, vlozim tam tento soubor, ale jakmile zvolim proved, tak mi vyjede

chyba: Pravděpodobně máte v SQL dotazu chybu. Níže uvedený výstup MySQL serveru (pokud je nějaký) vám také může pomoci při zkoumání problému

a na konci:
MySQL hlásí: Dokumentace
#1050 - Table 'tabulka2' already exists

v cem delam chybu? Dekuji
Alphard
Profil
vytváříš tabulku, která již existuje, uprav to tak, aby se data přímo vkládala
tiso
Profil
v tom exporte zakomentuj vytváranie tabuľky (CREATE TABLE)
nightfish
Profil
a nebo dej před create table řádek
DROP TABLE IF EXISTS `jmenotabulky`;
Davidov
Profil *
nightfish

diky uz to jde, ale mam trochu problem s tim jak to zaradit za data v nove tabulce, mam tam 15 vyplnenych poli a ve stare je jich asi 200, kdyz bych chtel vlozit tech 200 za tech prvnich 15, tak jsem to zkusil tak ze jsem nastavil: Počet záznamů (dotazů) od začátku, které se mají přeskočit o 15, ale kdyz jsem dal proved, nic se tam nevlozilo a zustalo tam stale jen tech poslednich (novejsich) 15
tiso
Profil
máš tam nejakú chybu...
Davidov
Profil *
zkusim to jeste projit a snad najdu. A jeste bych se chtel zeptat, jestli kdyz uz mam v te stare tabulce vlozeny data v jinem kodovani nez bych chtel, daji se nejak pomoci databaze prepsat na kodovani jine? Mam totiz pouzito vice kodovani v jedne tabulce :-/ Ted uz mam vse v jednom, ale nevim jak prepsat ty stara data, je toho pomerne hodne na to, abych to delal vsechno rucne.
Kajman_
Profil *
insert into nova_tabulka select * from stara_tabulka

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0