Autor Zpráva
Had
Profil *
ahoj. mám dotaz ohledně těchto dvou sql dotazů. něco tam bude špatně. žádnou chybovou hlášku to nepíše, cyklus to neprovede a ani vypsání počtu z $dotaz nic nedá, ani nulu, ani 1, ani chybu. a nechodí mi funkce update. je mi to divný, protože tenhle script už jsem použil na webu, kde chodil bezproblémově a teď mám jinej hosting... (to meta refresh tam je úmyslně, protože mi to nechce ani přesměrovávat pomocí header). díky za rady

$hash_stary = md5($_POST['stare']);
$hash_novy = md5($_POST['nove2']);

$dotaz = mysql_query("select * from users where login = ".$_SESSION['prihlaseni']." order by id desc", $conn);

echo mysql_num_rows($dotaz);
while($row = mysql_fetch_array($dotaz)){
if($row['heslo'] == $hash_stary){
echo $row['login'];
mysql_query("update users set heslo = ".$hash_novy." where login = ".$_SESSION['prihlaseni'], $conn);
echo "<meta http-equiv="refresh" content="0.01;URL=prihlaseni.php?adr=unset" />";
exit;
}
}
Alphard
Profil
$dotaz = mysql_query("select * from users where login = ".$_SESSION['prihlaseni']." order by id desc", $conn);
if (!$dotaz) echo mysql_error();
djlj
Profil
žádnou chybovou hlášku to nepíše
To se není čemu divit, když žádnou ani nevypisuješ.
Kajman_
Profil *
Vypište si mysql_error a nejspíše zjistíte, že řetězce se uzavírají do apostrofů.
Had
Profil *
řetězce mi fungují i s uvozovkami.
header se zázračně spravilo.
mysql_error() nereaguje.
session se zavede, ale pak se sama odhlásí a není jasný proč. nic co by ji odhlásilo tam není. update pořád nechodí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0