Autor Zpráva
wavewalker
Profil
Dobrý den,
řeším celkem delikátní problém ohledně jednoho problému. Jedná se o jednu firmu, která má interní program pro svojí činnost v kanceláři a všechna data se ukládají do MSSQL databáze, která je na serverovém počítači. Lze připojovat i např. z domova pro data. Je potřeba vyexportovat nějak vkusně potřebná data do MySQL.
Tento problém se řeší přes exportní modul, který program (který využívá databázi) má, ten umí vzít data z MSSQL a uploadovat je ve formátu xml na ftp. Což je pro mě jakožto kódera skvělé, odsud si už převedu daa do MySQL a mám vyhráno. Nicméně proce komprimace a překládání do xml neproběhne správně. Ptal sjem se na technické podpoře a bylo my vysvětleno tohle:
Je třeba vytvořit script pro zpracování dat, má vrátit čiste jen OK
Script pro nahrání obrázků, má vrátit seznam obrázků, které nejsou na FTP serveru nahrány. Ve formátu, jak je uvedeno ve specifikaci..

specifikace:

http request fotolist: url adresa skriptu, který vrací seznam fotek na serveru – ve výstupu je na každém řádku uvedeno:
id nabídky, ke které se fotka váže, id fotky, NONE (či původní jméno fotky) údaje jsou odděleny tabelátory
tento skript by měl vracet pouze fotky které jsou opravdu na serveru jako soubory
Příklad výstupu skriptu.
http request nahled: url adresa skriptu, který po spuštění vytvoří náhled fotky. Skriptu se předávají následující parametry:
name – soubor fotky
Skript vrací text OK, pokud proběhl v pořádku, nebo FAIL + výpis chyby
http Request DATA Import: url adresa skriptu, který zpracovává data uložená v podadresáři Import(viz FTP path). Skript vrací text OK, pokud proběhl v pořádku, nebo FAIL + výpis chyby. (volání skriptu může obsahovat nějaké parametry, které ovšem v tomto exportu nejsou potřebné.)

Nejde mi tolik o fotky, jako zatím o ty data, tedy aby se na ftp vytvořil xml soubor s výpisem z databáze. Nejsem tak velký programátor a tak když mi někdo napíše, abych udělal skript, který vrátí OK, tak si nejsem uplně jistý co to má znamenat, má někdo zkušenost, jak by takový skript měl vypadat? Předem děkuji za odpovědi.

S pozdravem
Patrik

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0