Autor Zpráva
Alda15
Profil
Poradí mi někdo?
Vyberu z databáze podle určitých kritérií data. Ty pak vložím předáním proměnných do textových polí ve formuláři.
Pokud je výběr z databáze ukončen pouze jedním výsledkem, tak je to v pořádku. Následným odesláním do jiné databáze data přenesu. Pokud je ale výsledků více, tak mám ve výsledném formuláři více řádků a odesláním se odešle pouze ten poslední. Lze nějak udělat, aby se odeslaly všechny? Asi to bude nějakým cyklem, ale nevím si rady. Asi je to banalita, ale já nevim, jak na to. S PHP teprve začínám.
tiso
Profil
Chyba bude v tom formulári - buď v napĺňaní, alebo spracovaní.
Alda15
Profil
Chyba bude v tom formulári - buď v napĺňaní, alebo spracovaní.
Naplnění dělám výběrem z databáze select from v cyklu.
Data se v textových polích zobrazí
<input type=\"text\" readonly name=\"jmeno\">

Následným posláním vyplněných textových polí se odešle pouze poslední řádek s jednotivými proměnnými.
Zpracování dělám v adresovaném souboru kde normálně vkládám insert into. A v tom asi bude problém, protože to insert into musím dát asi taky do cyklu, ale nevim jak napsat syntaxi.
tiso
Profil
Alda15 - tie políčka musíš mať ako pole (name="jmeno[]"), potom si uprav i spracovanie...
Alda15
Profil
tie políčka musíš mať ako pole (name="jmeno[]"), potom si uprav i spracovanie...
Jo, to už sem taky někde četl, tak sem to zkusil, ale pak všechna políčka předávají hodnotu Array.
A zpracování jak bych měl upravit? Nějak mi to uniká a už se v tom hrabu skoro týden a nic. Fakt jsem mimo. Něco sem taky četl ohledně polí, ale taky mi to hlava nebere. Ale polem to udělat asi nepůjde. Potřeboval bych ta textová pole s daty zanechat editovatelná a pak prostě odeslat do databáze. Všechno mi funguje ale jenom když mám jeden řádek. Jak jich mám víc, tak to odešle pouze ten poslední.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0