Autor Zpráva
Zbynek
Profil *
Dobrý den, dělák klan web a potřeboval bych do něj udělat administraci přez MySQL databázi, funkce administrace si a udělám, ale nevím jak na tu databázi. Myslím tím přihlášení přez web a administraci - vše propojené s databázi.
Na http://linuxsoft.cz jsem byl, o databázi jsem to četl, ale vůbec to neřeší můj problém.
Děkuji za radu, kde bych našel návod a kódy.
Taps
Profil
Zbynek
pokud umíš sql tak by to neměl být problém. Tak zkus ještě www.linuxsoft.cz/mysql
Zbynek
Profil *
Taps

Neumím sql, jenom html, něco z PHP a css jinak tohle je pro mě Španělská vesnice :-(
Já potřebují najít už něco nakodované to co potřebuji, a upraqvit si to nebo si to spojít z více kódů.
Obecný seriál z linuxsoftu mi je k ničemu, sice budu umět spoustu věcí bez příkladu takže by mi to trvalo 2×déle ale pořád bych neudělal přesně to co potřebuji, prosím poraďte.
kletely
Profil
Zbynek
skus už hotoví Redakčný Systém keď nevieš SQL
Zbynek
Profil *
Hotové radakční systémy jsem zkoušel cca 10 kusů ale všechny jsou na 2 věci, mám vlastní desing a chci jenom asi 4 funkce tak mi RS je k ničemu.
Taps
Profil
Zbynek
konkrétně jaké funkce...
Zbynek
Profil *
Taps
- upload sobuorů, download těch souborů, galerie obrázků, guest book a přidávání textu- novinek ve vlastním rámečku. To jsi umim udělat jen to potřebuju udělat přez databázi, nevim jak :-( Porsím poradtě mi kde najdu přesný návod, Děkuji.
Kajman_
Profil *
Porsím poradtě mi kde najdu přesný návod

Možná pomůže
http://www.linuxsoft.cz/article.php?id_article=328
+ dalších asi 15 následujících dílů seriálu
Zbynek
Profil *
Kajman_
Važím si toho že mi takto pomáháte ale kdyby jste si přečetli že linuxsoft uvádí vše moc všeobecně a né určitý příklad tak by jsi mi sem toto nepsal- už jsem to četl a nepomůže mi to, to nikde na to není žádný jiný návod než na pro mě nevyhovujícím linuxsoftu ? Díky.
Taps
Profil
Zbynek
a co zkusit pohledat na googlu hotové skripty
Manq
Profil
a co zkusit pohledat na googlu hotové skripty
… nebo jiné návody, když ti linuxsoft.cz nesedl.
Zbynek
Profil *
Dobrý den, no já to prácě hledal ale zatím jsem se nedohledal tak jsem se chtěl zeptat tady, ale ani tady mi nepomůžete. Jdu to nějak zkusit, ale asi vy v tom neděláte tak nevítě kde hm... :-(
Leo
Profil
"Dobrý den, no já to prácě hledal ale zatím jsem se nedohledal tak jsem se chtěl zeptat tady, ale ani tady mi nepomůžete. Jdu to nějak zkusit, ale asi vy v tom neděláte tak nevítě kde hm... :-("

Podivejte se - bud mate konkretni dilci problem, a ten uz rada lidi resila a najdete na webu presne kod podle vasich potreb. Pokud mate specificke pozadavky, nemuzete cekat, ze to nekdo udela za vas a zadarmo, ani ze nejdete presne kod, ktery staci strcit do tech vasich. Odkazy na serialy a tutorialy nejsou od toho, abyste nasel hotovy kod na klic, ale naucil se postupy, pochopil je a napsal si vlastni variantu. Az neco stvorite, pak se zase muzete zeptat na dilci problem a urcite vam nekdo poradi, ale musi byt videt vase snaha. Leo
Zbynek
Profil *
Leo
Já se snažím, scháním upravuji jenže abych se učil dopodrobna tolik funkcí pár měsíce na to se fakt můžu vykašlat, a heldat tady vyřešený případ je zdlouhavé ne ? na min 30 stránkách. Tak tedy jestli chcete konkrétně, tady to máte: příhlášení, možnost více uživatelů do sekce administrace s funkcemi: upload- ten umím, guest book - si také seženu, jen si nevím rady jak spojit web s připojením do MySQL a využití MySL- postupy v seriálu: linuxsoft bohužel nechápu, ostatní nejsou tak kvalitní, učený z nebe nespadl, Nechci po vás aby jste mi dopodrobna kodovali to co chci, ani by to nikdo nedělal zadarmo. Já se tu táži jestli to najdi někde jinde podrobněji než na linuxsoftu. Prosím pomožte, děkuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0