Autor Zpráva
Tachyon
Profil
Jsem novy v php a mysql. Kdysi jsem me nekdo kratce ucil php a pamatuju jsi ze jsem pouzival nejakej mysql programek, myslim ze winmysqladmin.exe, kterej mel ikonku ve tvaru semaforu. Ovsem to bylo davno a ten program uz nemam.
Jsem neznalec v mysql a jediny co jsi pamatuju je ze jsem pres ten programek nalezl nekam do internet exploreru a tam uz jsem mohl tvorit tabulky a pod. Ovsem at hledam jak hledam nemuzu najit zadnej kloudnej download i presto ze na googlu o tom zminka je. Nevim jak zachazet s ostatnima programama.

nevite prosim nekdo kde bych mohl stahnout winmysqladmin.exe nebo aspon nejakej podobnej program pro uplnyho nooba v mysql? nebo jak sprovoznit nejakej jinej programek?
Dekuju
Taps
Profil
Tachyon
nejlepší je podle mě balíček typu XAMP, WAMP, EASYPHP, obsahuje php,mysql, apache
Tachyon
Profil
No abych popsal situaci, delam jednoduchej malej web a chci si tam pridelat login pro sebe abych mohl pridavat veci bez toho abych lezl pokazdy do sourcu. Takze potrebuju jenom udelat jednu / dve tabulky s nejakym login info a tabulku kam ukladat newsky.
Ovsem uz se nepamatuju jak :) naposledy mi to nekdo delal a ja uz jen pak lezl pres firefox na nejakou stranku a tam uz se vyznal ovsem ted kdyz neco stahnu tak to po me chce ruzny ip, porty a pod a zadny znamky po nejaky adrese :P

EDIT: Jo a radeji neco bez balicku, appache uz mam a nepotrebuju dalsich 50 kopii.
Kajman_
Profil *
MySQL
http://dev.mysql.com/downloads/mysql/5.0.html#win32

Programy na vytváření uživatelů v mysql a na tvoření tabulek...
http://dev.mysql.com/downloads/gui-tools/5.0.html
Tachyon
Profil
Jsem jediny komu ty downloady nefungujou?
Kajman_
Profil *
Ani žádný německý mirror nefunguje?
panhuhu
Profil
XAMPP od Apache friends.
Tachyon
Profil
'
Tachyon
Profil
Ja se jen potrebuju nejak, pres jakkejkoliv program dostat do firefoxu na tu stranku s menu, kde muzes pridavat tabulky atd atd. Ty programy samotny mi nic nerikaj.
Tachyon
Profil
Ja se jen potrebuju nejak, pres jakkejkoliv program dostat do firefoxu na tu stranku s menu, kde muzes pridavat tabulky atd atd. Ty programy samotny mi nic nerikaj.
Medvídek
Profil *
Tim myslis asi phpmyadmina :)

Bud si u sebe nainstalujes Apache + mysql, toho pak nakonfigurujes atd atd atd ... nebo ti radim stahni si Easyphp a mas to vse pohromade.

Dale je moznost delat upravy primo na webu, kde stranky budou treba pomoci PsPadu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0