Autor Zpráva
pito
Profil
Zdar, Mam udelanou sportovni nabidku.Uzivatel si tipne to se odesle do databaze.Potom se to vypise ten jeho tip na stranku.No a problem je ze jak se to vypise tak se neobjevi tymy ale tohle tip454 1 jednicka je tip.A chci aby to bylo
takhle: S.Lisabon - Glasgow Rangers 1

Vim ze to jde prepsat name="tip454" na name="S.Lisabon - Glasgow Rangers"
Ale to nemuzu porad to prepisovat jak v nabidce tak php souboru ktery to odesila a jeste v db.Musi to jit nejak automaticky.

<tr>
<td style="width:180px">S.Lisabon - Glasgow Rangers</td>
<td style="width:100px">10.4 20:45</td>
<td style="text-align:center"><input type="radio" name="tip454" value="1" /></td>
<td style="text-align:center"><input type="radio" name="tip454" value="0" /></td>
<td style="text-align:center"><input type="radio" name="tip454" value="2" /></td>
<td style="text-align:center"><input type="radio" name="tip454" value="10" /></td>
<td style="text-align:center"><input type="radio" name="tip454" value="12" /></td>
<td style="text-align:center"><input type="radio" name="tip454" value="02" /></td>
<td style="text-align:center"><input type="radio" name="tip454" value="none" checked /></td>
</tr>
obin
Profil *
Name je jméno tlačítka sloužící k tomu, aby se ti z něho měla kam uložit hodnota. Value je hodnota toho tlačítka, která se vypíše do prohlížeče.
pito
Profil
Teda se omlouvam spatne jsem to napsal.Objevuje se tam jen tip.A potrebuji aby jsem tam mel napsany i ten dany zapas.Tedy

S.Lisabon - Glasgow Rangers 1
pito
Profil
Teda se omlouvam spatne jsem to napsal.Objevuje se tam jen tip.A potrebuji aby jsem tam mel napsany i ten dany zapas.Tedy

S.Lisabon - Glasgow Rangers 1

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0