Autor Zpráva
MagicPowa
Profil
Zdravím, tohle téma je tu mnohokrát ale já se budu lišit,
nevím zda má cenu sem dávat zdrojové kódy ale mám spíše specifický dotaz, na www.neuland.cz zkuste si udělat registraci a přihlásit se a následně jít do sekce mobily a tam dát do nákupního košíku SE S500 nebo SE W660 u těch jedinejch to jde zatím na zkoušku. Jakmile to dáte do košíku tak se to tam dá tak jak má a ukáže postraně ale teďkon nastává můj problém. Odhlašte se, v tomhle případě vypnout prohlížeč (ještě to nemám dokončený) a znova jít na web a tam se přihlašte a najednou v nákupním košíku se nezobrazí nic, avšak v DB to pořád je, a když znova přidáte SE S500i nebo SE W660 do košíku tak se najednou načtou všechny záznamy z db. Jakto? Proč se nenačtou rovnou když se přihlásím ale teprve až potom co tam dám další výrobek?
Kajman_
Profil *
Asi máte chybu v aplikaci, možná proto, že to ještě nemáte dokončený.
ninja
Profil
Pravdepodobne pri opetovnen prihlaseni nenactete z databaze predulozene produkty. To delate az pri pridani dalsiho produktu do kosiku.
Juraaaa
Profil *
MagicPowa
Zkoušel jste obnovit (aktualizovat F5) stránku po opětovném přihlášení?
MagicPowa
Profil
(aktualizovat F5)
Tak to je samozřejmnost, ale už je to vyřešený měl jsem tam částečně špatně nadefinovaný sessions jako pole tudíž se to načetlo až když jsem tam něco přidal. Děkuju za pomoc
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0