Autor Zpráva
Nogod
Profil *
Dobré ráno,
mám internetové stránky, do kterých chci zahrnout databázi z jiného serveru. Ale nemůžu se k databázi přihlásit přes localhost atd..

Hlásí to:
Warning: mysql_pconnect() [function.mysql-pconnect]: Unknown MySQL server host 'neco.cz/localhost' (1) in /var/www/Connections/muzeum.php on line 9

Fatal error: Unknown MySQL server host 'kultura-kadan.cz/localhost' (1) in /var/www/Connections/muzeum.php on line 9
nightfish
Profil
neco.cz/localhost
co má tahle podivná konstrukce dělat? jak si představuješ to "zahrnout" databázi z jiného serveru? když z jiného serveru, tak proč tam máš "localhost"?
Nogod
Profil *
Jde mi o to, aby se na stránkách aaa.cz mohly objevovat aktuality, které jsou v databázi na stránkách bbb.cz... No, právě nevím co tam má být, proto se ptám. neco.cz/localhost mi nefunguje
nightfish
Profil
jakou má souvislost neco.cz/localhost s bbb.cz?

jinak naprostá většina webhostingů má přístup k mysql serverům zvenčí zakázaný (resp. mají jej povolený jen z IP adres/hostnamů svých serverů)
takže to, čeho chcete dosáhnout, zřejmě jednoduše nepůjde - pokud jsou obě domény u jednoho hostingu, tak to samozřejmě půjde... stačí použít údaje o připojení k databázi domény bbb.cz ve skriptech domény aaa.cz

alternativním řešením je export (na bbb.cz)/import (na aaa.cz) v nějakém snadno zpracovatelném formátu (nejspíš něco založené na XML)
Mastodont
Profil
Nogod
Do databáze na jiném serveru se nedostaneš.
Nogod
Profil *
To jsem si bohužel myslel...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0