Autor Zpráva
mattoni
Profil
Dobrý den,
potřebuju pomoci s řešením dané situace. Na stránce mám 3 inputy - radio.

input-radio s hodnotou Auto1 ; +(50kč)
input-radio s hodnotou Auto2 ; +(100kč)
input-radio s hodnotou Auto3 ; +(150kč)

= zpracuju a nahraju do db a do sloupecku "auto" se mi nahraje co vybrali za auto, ale já potřebuju, že budu mít ještě jeden sloupeček a do něho se mi nahraje třeba 50kč když zašktrnou Auto1, když Auto2 tak 100kč atd... zvládnu nahrát co si vyberou za Auto ale nezvládnu nahrát tu druhou hodnotu, která se váže na to co vybrali, protože neznám nijak jak jí předat a nahrát.
Když bych použil hidden input s nějakou hodnotou tak bych je ale musel mít ty hidden inputy tři a když je nahraju tak by se nahráli všechny a ne ten, který se váže na to zvolené auto1, auto2...

Snad jsem to vysvětlil dobře, ty +50kč a +100kč to jsou imaginární hodnoty, které uživatel nevidí to je jen pro představu co by mělo přijít do druhého sloupce.
vertigo4
Profil
mattoni
a proč neposíláš jen hodnoty třeba: auto1, auto2, auto3 a pak na stránce se scriptem pomocí podmínek neposíláš různé hodnoty do tabulek?
mattoni
Profil
Máš na mysli něco jako vyber=SELECT auto FROM tabulka... if vyber="Auto1"... tak vlož do cena 50kč. Sakra to zní blbě ale nějak jsem to vyjádřit musel :P.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0