Autor Zpráva
symat
Profil
Zdravím
Mám takový komplikovanější dotaz. V mysql tabulce mám záznamy obsahující jméno, obsah a další záznamy. Potřebuji aby se my vypsali jen jména ( doposud jsem to zvládl) Po vypsání by každé to jméno měl být odkaz a ten by odkazoval na celý řádek tabulky (tím myslím že by se zobrazil jeden záznam v tabulce( jméno, obsah a další záznamy) Nevím jak to napsat. Snad jsem byl pochopen.

<TABLE BORDER CELLPADDING=3>
<CAPTION> 

<?php 
function chyba () {
	echo "Chyba: ".mysql_errno()."; popis chyby: ".mysql_error();
}

include ('../connect.php');  

$sql = "SELECT * FROM xxxxx WHERE UCASE(cz_jmeno) LIKE 'A%' order by cz_jmeno ASC";
	
if ($vysledek = mysql_query("$sql")) {
  while ($radek = mysql_fetch_array ($vysledek)) {
		echo "<TR><TD align=center>".$radek['cz_jmeno'];
  }
	} else chyba();
?> 

</TABLE>
Kajman_
Profil *
echo "<TR><TD align=center><A href='souborcotozpracuje.php?id=$radek[primarniklic]'>".$radek['cz_jme no']."</A>";
symat
Profil
echo "<TR><TD align=center><A href='souborcotozpracuje.php?id=$radek[primarniklic]'>".$radek['cz_jme no']."</A>";


nevim kde je chyba asi jsem to spatne zapsal ale když to tak udelam tak to vypiše všechny záznamy a nejen ten konkrétní


echo "<TR><TD align=center><A href='abeceda/vypis.php?id_osoby=$radek[id_osoby]'>".$radek['cz_jmeno' ]."</A>";
symat
Profil
<A href


jak to mám napsat? kde delaám chybu ??
Kajman_
Profil *
Asi si musíte naprogramovat ve vypis.php, aby vypsal údaje z řádku, který je definován hodnotou v $_GET['id_osoby'].
symat
Profil
vypis.php


vůbec netušim jak
symat
Profil
muže někdo poradit ???
nightfish
Profil
symat
řeší se to tady poměrně často, tak hledej
případně se podívej na seriál na linuxsoftu, tam je to určitě taky popsané - http://linuxsoft.cz/php
symat
Profil
nightfish

hledam všude možně ale bez vysledku.

Aspon poradit podle čeho nebo jak to hledat. :-(
Medvídek
Profil
select * from xxxxxx where unikatni_id_zaznamu = $_GET["unikatni_id_zaznamu_ziskane_z_predesle_stranky"]
symat
Profil
muže me prosim nekdo nasměrovat nebo udelat fungující příklad??? na linuxsoft jsem h...o našel a co jsem našel jinde tak mi nepomohlo :-((((((((((((

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0