Autor Zpráva
santo
Profil
Presouvam jedny svy stranky na jiny hosting. Nikdy predtim jsem to nedelal, takze bych potreboval poradit. Myslim, ze vyexportovat databazi pres phpMyAdmin na mym starym hostingu se mi povedlo. Nicmene s importem mam problemy. Nevim, zda postupuju spravne - v novym hostingu jsem si vytvoril novou databazi, bohuzel jsem ji nemohl pojmenovat stejne jako tu starou (protoze mi to tam pred jmeno ty databaze automaticky cpe jakousi predvolenou predponu). Pote jsem zkusil do nove vytvoreny databaze vstoupit pres phpMyAdmin, kde jsem dal importovat onu starou databazi. Ale pise mi to #1044 - Access denied - cili se nic neimportuje. Co delam spatne? Je problem v tom, ze se ta nova databaze jmenuje jinak? Mam prejmenovat tu puvodni databazi, aby se jmenovala stejna jako ta nova? (Radsi se nejdriv zeptam, nerad bych na tom puvodnim webu neco rozvrtal, dokud ho nepresunu) Nebo co delam spatne?
santo
Profil
A jeste bych mel dotaz k tomu exportu - tam mam na vyber:
- information_schema
- jmeno my databaze
To mam oznacit oboji, nebo jen to jmeno my databaze?
Kajman_
Profil *
Pokud máte v exportním souboru např. tabulky včetně jinak nazvaného schématu, tak to tím být může. Také asi nemáte povolený zápis do information_schema, pokud se o to snažíte.

Zkusil bych neimportovat information_schema. Zazálohavat si sql soubor a v kopii zkusit odstranit všechny výskyty
`jmeno_me_puvodni_db`.

Pokud můžete vytvořit export znovu, tak ho udělejte jen v dané db.
santo
Profil
Tak ja musim nakonec zmenit i heslo ty databaze, protoze na tom novym hostingu musi byt heslu cisla. Takze pouhy prepsani jmena databaze asi nepomuze.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0