Autor Zpráva
Havlli
Profil *
Neexistuj nějáký program, který dokáže vyextrahovat články z SQL databáze nebo aspoň samostatný text?
Joker
Hehehe, no jistěže existuje: databáze samotná :-D (respektive databázový stroj- systém řízení báze dat).
Havlli
Profil *
Já bych potřeboval nějáký prgram který by to uměl vyextrahovat, protože uvedený redakční systém nevlastním.
Mike8748
jaky redakcni system zase?

jestli mas sql soubor, tak snad neni problem ho naimportovat do databaze a pak si to uz nejak zpracovat ne?

btw, sql soubor je jenom text, takze v nejhorsim to otevres a pudes prec Ctrl+C a Ctrl+V :)
Havlli
Profil *
Když si ho naimpotuju do databáze zobrazí se my tam něco když budu mít prázdnou stránku nebo jak to mám udělat?
souki
Havlli
Naimportuj si ho do databáze a když ti pořád nedojde co dál, tak řekni.
Havlli
Profil *
nevím kde to mám na importovat v IC je max velikost 2 mb a ten soubor má něco přes 7.
havs
To snad jedině otevřít ve výkonném texťáku (PSPad by to měl zvládnout) pomocí hledání si najít co potřebuješ, a tu část z toho vyjmout a uložit do souboru. Pak přidat nahoru SQL strukturu tabulky - to, co začíná CREATE TABLE ... a může se to importovat.

Jestli jde jen o pár článků, tak je z toho souboru vyjmout ručně, je to text oddělený čárkou a uzavřený v ' '. Co řádek, to článek.
Havlli
Profil *
No tak abych to upřesnil, dostal jsem SQL soubor databáze ze starého webu a mám za úkol zpracovat všechny články tak aby se zase dali použít. Prostě kdybch je vyjmul tak bych je vložil třeba do .txt, akorát se v tom vůbec nevyznám.
havs
Všechny články? - Jedině je rozdělit po megabajtu, víc na ic najednou nedostaneš, ale lepší si nainstalit u sebe balík xampp, nebo něco jiného s Apache serverm a MySQL, pak si napsat jednoduchou redakci v php. Nebo si stáhnout tu samou, co má vlastník dat.
... protože parsovat to phpkem ze souboru a znova ukládat vyjde nastejno, spíš hůř.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0