Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
cauko
pouzivam php my admina a pri prechadzani zazanamov mi namiesto samotneho zaznamu ukaze napr. [BLOB - 3 Bajtov] a konretny udaj sa dozviem az ked dam editovat. neda sa niekde nastavit aby to neukazovalo to blob ale hned aspon cast retazca,hodnoty?
dik
karbon
Profil *
A co tak zásah přímo do skriptu PhpMyAdmin?
majooo
Profil
je na hostingu...aj to je riesenie nahrat vlastny a editnut to ale nieje niake "cistejsie" riesenie?
Armi
Profil *
Ahoj,

mám stejný problém. Namísto obsahu mi [BLOB - xB] ukazuje phpmyadmin v: 3.3.9.2. Starší 2.11.11 ukazuje obsah. Taktéž se mi jedná o admina na hostingu, kde do něj nemohu zasahovat (ani bych nevěděl jak) a nechce se mi instalovat jiný znovu.

Nedá se toto někde nějak nastavit? Vůbec nechápu počin autorů admina, k čemu je toto dobré?! Pakliže potom edituji data v adminu, není vůbec možné se v nich orientovat a musím si nejdříve scriptem vycucnout idčko záznamu, který chci změnit.

Díky.
TomášK
Profil
Armi:
BLOB je zkratka pro Binary large object, tedy typ určený pro binární data, které člověk nedokáže číst. Proto nedává smysl zobrazovat obsah té buňky. Chcete-li ho zobrazovat, změňte typ na nějaký vhodnější.
Joker
Profil
Armi:
Vůbec nechápu počin autorů admina, k čemu je toto dobré?!
A k čemu by bylo dobré v databázovém správci zobrazovat zdrojová data obrázků a podobně (k tomu BLOB je).
Typický obsah BLOBu bude vypadat nějak takhle:
—R©čţvŇąúĆöćŔŇΦ""ęÚ)ÚAJ‹9Ń[; ŕôŽ1z,h›÷Ŕ§].‡7Ă8€­4›»€[ĺě4¨†•ňéöŢÚŔŇN‰ŇŘ)Ú$­FŃ[; ŕDt§\PŐiKeO=÷Âáźg†a—űľ7;tfƒÁ,Űá@@Ôîj
část dat z loga této diskuse- pro zajímavost
V čem to bude víc vypovídající, než [BLOB-xB]?

Pakliže potom edituji data v adminu, není vůbec možné se v nich orientovat a musím si nejdříve scriptem vycucnout idčko záznamu, který chci změnit.
Já to nechápu, kdo by chtěl ručně editovat binární objekty?
Nepoužíváte náhodou špatný typ sloupce, když to má být VARCHAR nebo TEXT?
DoubleThink
Profil *
Joker:
Plýtváš energií na někoho, kdo byl líný si o (My)SQL přečíst i ten nejjednodušší základ.
Mike8748
Profil
Armi:
když se dá v PMA procházet tabulka tak hned nad výpisem je "Nastavení" a v ní se nachází checkbox "Zobrazit obsah BLOBu"...zaškrtnout, potvrdit,... a je to

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0