Autor Zpráva
Fojcek
Snazim se zjistit, jestli jde prochazet databazi, co umozni lokalizaci podle IP navstevnika mych stranek, mym vlastnim skriptem. Nektere stranky nabizeji primo lokalizaci - pouzitim te databaze - ale zobrazuji vysledek podle sebe. Chci to na mou stranku - muj design, preddefinovana velikost okna atd.
Chtel bych vedet, jestli nevite nekdo, nebo je nekde popsano primo JAK z te databaze muze externi skript vytahnout udaje, a jak se k ni pripojuje ??? Diky moc.

Moje stranka
Fojcek
Taky jde o to, ze moje stranky jsou ve trech recich a tudiz i vysledky provereni bych potreboval rozdelit podle $lang ...
Kajman_
Profil *
A nestačí kouknout, jaké jazyky má uživatel preferované v prohlížeči a podle toho přiřadit prvotní jazyk?
Fojcek
Kajman_
Nee. Kazdy registrovany uzivatel ma v registracnich udajich, jaky se mu ma zobrazit jazyk. A navic: ja treba ze Spanelskeho prohlizece a registrovany v cestine - bys chtel, aby se mi to zobrazovalo spanelsky? ... Navic tim docela odbihame od tematu

jestli jde prochazet databazi, co umozni lokalizaci podle IP navstevnika mych stranek, mym vlastnim skriptem
Fojcek
Jo tak to uz sem vyresil, neni to potreba, narazil jsem totiz na super vecicku a linkuju odkaz na ni (meni se IP podle IP navstevnika v logu. Priklad: http://www.geoiptool.com/?IP=66.249.71.35
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.