Autor Zpráva
onliner
Profil
ahoj:

Popis situace:
Mám katalog firem, v nemz jsou potom pri vyhledavani ve vypisu dva druhy zaznamu - standartni, a rozsireny, pricemz rozsirene jsou vypisovany prednostne.

Jenze protoze lidi za ten rozsireny zaznam plati, nechci jednoho znevyhodnovat na ukor druheho a tak potrebuju aby se mi ty rozsirene zaznamy vypisovali v nahodnem poradi.

Tak jak to mam ted, tak se mi to sice radi tak ze nejdriv se vypisuju rozsirene zaznamy a pak standartni, ale radi se nahodne i ty standartni, coz ja nechci, ja potrebuju aby se ty dalsi radili uz normalne podle relevance klicovych slov pri vyhledavani

promenna ZAZNAM nabyva hodnot 0=standartni zaznam, 1 = rozsireny zaznam

**** promene:


$sql023 = "SELECT * FROM firmy WHERE............................. AND MATCH (nazev,adresa,obec,osoba,popis,rozsirena,klicovky) AGAINST ('$odeslat') ".$insertersql023." ORDER by zaznam Desc, RAND() LIMIT $lik,20";


Diky za kazdou radu
nightfish
Profil
(select * from firmy where zaznam = 1 order by rand() limit ..., ...) union (select * from firmy where zaznam = 0 and ... match(...) against ('...') .... order by match(...) against (...))
onliner
Profil
Super díky,a co kdybych potřeboval

(něcoooooooooo) union (něcooooooooooooo) a dát LIMIT $lik,20 na oboje dohromady. Jde to????????????

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0