Autor Zpráva
jansfabik
Profil
zdravím,

mám doma moc velkou zálohu databáze, má 250MB

chtěl jsem si ji rozbalit na localhostu pomocí phpMyAdmina, ale skončilo to chybou s 8MB limitem alokované paměti

dále jsem vyzkoušel program SQLyog, byl skvělý, ale kolem 88000 kB to skončilo chybou, protože nějaký dotaz tam byl vadný a program mi nedovolil ten dotaz přeskočit

tak jsem zkoušel editory: PSPad, Notepad, phpDesigner, abych to ručně opravil, ale každý mi při otevírání zatuhnul

tak prosím, neznáte někdo editor, který by toto zvládnul upravit
nebo ještě lépe neznáte někdo program, co dokáže přeskočit určité dotazy v SQL?

nebo mě teď napadlo, jestli neznáte program který by mi soubor rozdělil na několik 8MB souborů

děkuiji za pomoc
nightfish
Profil
chtěl jsem si ji rozbalit na localhostu pomocí phpMyAdmina, ale skončilo to chybou s 8MB limitem alokované paměti
co to znamená rozbalit? unzip? unrar? na to bych použil specializované programy...
pokud chceš tu zálohu naimportovat do mysql, tak použij tohle
mysql -ujmenouzivatele -p jmenodatabaze < import.sql
(kde import.sql je jméno souboru s importem, misto jmenouzivatele a jmenodatabaze si doplň správné hodnoty)
(předpokládá se, že mysql.exe bude v PATH, což při standardní instalaci mysql bývá)
jansfabik
Profil
1. jde o .sql soubor plný dotazů, ano chci ho naimportovat
2. to už jsem zkoušel: mysqlimport, ale není to všechno v jedné databázi, je tam přibližně 200 databází
díky, že věnuješ svůj čas řešením mého problému

ale můj problém to NEŘEŠÍ
nightfish
Profil
pokud je ten soubor udělaný inteligentně, tzn. vždycky před tabulkami, které patří k jedné databázi je něco jako
create database if not exists `jmenodatabaze`;
use `jmenodatabaze`;

tak mnou uvedený příkaz fungovat bude (jenom si nejsem jist, zda-li nebude lepší tam to jméno databáze neuvádět)
jansfabik
Profil
díky, ale narazil jsem na stejný problém jako u SQLyog



aktuální problém: jak mu mám říct, aby (když najde chybu) pokračoval dále?
jansfabik
Profil
dostal jsem se o pár desítek tisíc řádků dále, ale NEDOSTAL jsem se na konec souboru

vždycky když to nefungovalo, tak jsem jednoduše smazal databázi, ve které problém nastal a znovu spustil import - tato primitivní metoda fungovala (ale trvalo to docela dlouho ;-))

jenomže teď se změnilo ErrorNo. na 22 a takhle primitivním způsobem to nejde :-( - tak jak dál?


(byly cenzurovány názvy databází z bezpečnostních důvodů)

prosba: tak prosím, nevíte třeba někdo jak spustit import od řádku 82016 dále? moc byste mi pomohli
Kajman_
Profil *
jak mu mám říct, aby (když najde chybu) pokračoval dále?
-f

tak prosím, neznáte někdo editor, který by toto zvládnul upravit
vim
jansfabik
Profil
vim už jsem předtím taky zkoušel - pod win i pod linuxem, ale vždy se kousnul

a za to -f vám moc děkuju
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0