Autor Zpráva
Kalby
Dobrej,

mam problem a nevim co s tim. Opravuju jeden skript, kde byla jiz hotova databaze, pri testovani jsem si natahnul databazi na local, ale kodovani bylo nastaveno na latin1. tak jsem to vyresil pres SET NAMES, vsechno krasne fungovalo. Pri hozeni skriptu na net. mi prikaz SET NAMES hazi chybu.... NEtusim proc..

$this->db = mysql_connect($this->server,$this->user,$this->pass) or die('chyba');
mysql_select_db($this->datab,$this->db) or die('neco');
mysql_query("SET NAMES 'latin1'")or die('smrt');

pokud to necham takto vzhodi to smrt, pokud radek zakomentuju, k databazi se sice pripojim ale klasicky je rozhozene kodovani, nemuze to byt nastaveni databaze nebo tak neco, vubec nic me nenapada

jeste jedna vec kdyz vypisu mysql_error() napise to neznama systemova promena NAMES

EDIT2: tedka koukam ze hosting pouziva verzi DB Mysql 4.0.26-nt nemuze byt chyba tam?
Mastodont
Ano, protože SET NAMES je až v MySQL 4.1.

Ještě nám napiš, co to je za hosting, aby se mu ostatní mohli vyhnout.
Kalby
je to tato stranka:

http://krasl.cz/?akce=webhosting

je to cele pochybne, pri pripojeni na FTP se mi zobrazi adresare vsech stranek ktere tam hostuji... atd. docela se klientovi divim ze u neceho takoveho je ...

hlavne ze na strankach inzeruje Mysql 5
Kalby
na obranu bych chtel rict, ze asi hodinu po napsani mailu byli vsechny databaze presunuty na novy server s Mysql 5 a vsechny skripty na PHP 5, no ale chce se to ozvat
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.