Autor Zpráva
Pajdulak
Profil *
Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu, mám Oracle databázový server a routoji potřebný port, ale na 8080 se připojím jen z loální sítě, jenže jsem nenašel ani v návodu ani jinde návod kde v configu nastavit veřejný přístup, píše se jedině o databázovém přístupu, nevěděl by někdo o tomto konfigu prosím? Děkuji.
srigi
Profil
Ono je to mozno ako v Mysql. Ked sa pripajam z localhostu, tak mam signaturu root@localhost, ked sa pripajam z WAN, tak podla toho odkial idem. dostanem signaturu usera, napr. root@adsl.nieco.sk

A to je uplne iny user (podla mysql), ktory je pre databazu neznamy. Preto ho treba vytvorit a nastavit prislusne prava. Pri Oracle je to mozno podobne.
Pajdulak
Profil *
Coo???? Já jednu MySql databázi přístupnou pro veřejnost provozuji a stačil mi k tomu tedy config. :)) Vaše řešení imho počítá jen s přístupem do db, ne do webové správy na 8080, jak jsem psal. Tím si ale nejsem jist, nu rozhodně je nesmysl zřizovat usera pro každou IP, to není povolení veřejného přístupu a už vůbec ne do webové správy. Věděl by prosím někdo kde nastavit globální povolení přístupu? Děkuji mnohokrát!
Pajdulak
Profil *
To s tímhle nemá nikdo zkušenosti?? Moc prosím o radu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0