Autor Zpráva
tomis
Profil *
chtel jsem se Vas zeptat jak vyresit nasledujici situaci:
mam stranku kde mam registrovanych 15uzivatelu a kazdy z nich ma vlastni web. A ja jako admin vytvorim 5 banneru, ktere si techto 15uzivatelu ulozi na svuj web a kdyz prijde navstevnik na jejich stranku tak se zobrazi jeden z tech 5ti mych banneru a vlastnikovi stranky (jednomu z tech 15ti) se pripise bod. Ovsem kdyz tento navstevnik prijde na stranku ten den znova, tak se mu zobrazi jiny banner a nebo kdyz uz vycerpav vsechna zobrazeni tak zadny.. dalo by se rici ze to je neco na zpusob adsense nebo etarget. mate nejaky napad jak vytvorit zhruba strukturu databaze?? premyslel jsem ale zatim me nenapada nejake kloudne reseni =o/ budu rad za kazdou radu. predem dekuji
Senky
Profil
Pridat do tabulky cas a potom ho odpocitat od prave prebiahajuceo casu, a ked to bude co ja viem 24 hodin tak sa ten banner zobrazi znovu. Teda ak som to spravne pochopi co chces.

PS: moje chapanie: Ak pride navstevnik na stranku, zobrazi sa mu banner, ked tam pride zas, zobrazi sa mu iny, kedze zobrazenie toho predosleho bude zakazane, lebo ho uz videl.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0