Autor Zpráva
kuku
Profil *
zdravim dá se v mysql zadat na začatku spojeni nějaka podninka nebo konstanta nebo tak něco aby platila pro všechny dotazy ?

např abych zadal že dotazy ktere pracuji s tabulkou "xy" měli take podminku u sloupce "pocet" musi byt větši než 10
Kajman_
Profil *
Můžete si udělat view, kde bude ona podmínka a pak dělat dotazy na to view.
kuku
Profil *
tohle mě taky už napadlo,ale já jsem chtěl předejít vyhledávání a přepisování veškerých dotazů v aplikaci :-/
Kajman_
Profil *
To asi musíte přepsat aplikaci, když ji nemáte napsanout tak, aby to uměla.
kuku
Profil *
takže jsem to vyřešil asi takhle .. jelikož používám pro práci z DB takovou malou obyčejnou třídu tak jsem do fce query přidal parser
- rozparsuju zadaný sql dotaz přidam podminku kam potřebuji a zase složim a pošlu do mysql_query .. jenomže pokud to rozdělám a složím nějak se mi pokazily české znaky na v těch selectech kde jsem přidal tu podmínku nevíte čímto můžebýt ? :-/
Kajman_
Profil *
Nejspíš za to může chybný parser.
Kajman_
Profil *
A opravdu si nemůžete udělat view, co se bude jmenovat jako původní tabulka a původní tabulku předtím přejmenovat?
kuku
Profil *
nemůžu udělat view jelikož jsou připady kdy tu podminku tam nedavam, tim padem bych to musel parsovat tak čitak ale je to elegantnější řešení pak jen budu měnit název tabulky regexpem nějakym .. ono tedka ten parser je vlastně stejně jen regexp tak netuším jak muže domrvit to kodovani .. dá se nějak nastavit kodovani přimo vtom selectu netušim jak přijit nato proč to děla ještě zkusim jestli jsem nezměnil kodovani toho souboru ale pochybuji

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0