Autor Zpráva
4li
Profil
Ahoj.

Je nejaka moznost ako sa dopracovat k datumu/casu, resp. to asi bude v tvare mktime() kazdeho jedneho zaznamu v tabulke? Ide mi o to, ze existuje tabulka z registrovanymi uzivatelmi a potrebujem zistit, kedy presne sa kazdy uzivatel registroval. Problem je ten, ze v tabulke neni stlpec, kde by sa zaznamenaval cas/datum registracie.

Malo by to byt podla mna mozne, pretoze PMA pri default zobrazeni zoraduje udaje postupne tak ako boli pridane.

Dik za pomoc.
tiso
Profil
4li: jedine z logu, a to myslím nefunguje pri myisam tabuľkách... Ale nechcem zavádzať.
Joker
Profil
4li:
Malo by to byt podla mna mozne, pretoze PMA pri default zobrazeni zoraduje udaje postupne tak ako boli pridane.
Zobrazit záznamy postupně jak byly přidané a znát datum a čas vložení každého záznamu jsou dvě dost rozdílné věci.

Například když budu zapisovat záznamy do souboru, každý třeba na nový řádek, budou ty záznamy v souboru taky seřazené za sebou v pořadí, v jakém tam byly vložené. Přesto z toho těžko zjistím čas, kdy tam jeden záznam byl vložený.
4li
Profil
Joker
Jasne, mas pravdu. To znamena, ze to mozne neni.

Dakujem obom.
Joker
Profil
4li:
Možná z nějakého databázového logu, jak psal tiso.
Nebo pokud se operace logují nějak jinak (co já vím, může třeba existovat tabulka, kam se zapisují určité databázové operace)
Ale nějakým obecným postupem to opravdu asi nepůjde.
4li
Profil
Joker
Tak zas neni to az take potrebne, ze by som to musel tahat z logu. Skor mi slo o to, ci neni nejaka skryta php/mysql funkcie, ktora by to zo zaznamu vytiahla.

Kazdopadne dik.
Kajman_
Profil *
Skrytá není, ale můžete si ten sloupeček vytvořit sám. Hodnoty ale už zpětně nezískáte.
4li
Profil
Kajman_
jj.. to je jasne.. dik

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0