Autor Zpráva
OOP novice
Profil *
Ahoj vsem, protože se mi nepodařilo nic kloudného vygooglovat, tak jsem se rozhodl předhodit svůj problém lvům ve zdejší aréně.
U jednoho pracovního (PHP) projektu se přes ODBC připojuji k mdb dtbzi. Do dneška vše šlapalo jak má. Bohužel před cca hoďkou jsem byl "ohromen" následujícím:

Warning: odbc_connect() [function.odbc-connect]: SQL error: Specified driver could not be loaded due to system error 1114 (Driver do Microsoft Access (*.mdb))., SQL state IM003 in SQLConnect in D:\Intranet\apps\zn\libs\odbc_connect.inc.php on line 10

nemá někdo ponětí jak se toho zbavit a k radosti své a svých nadřízených obnovit chod příslušné app?
PS admini mě ujišťují, že žádné čáry máry na srvru nedělali.
OOP novice
Profil *
Hm, tak co nám povíme? Nic nám nepovíme? Ani Veškrna neví, vždyť vy toho vždycky tolik víte Veškrna ;-) No nic, tak tedy pokud nepomůže restart, pak nevím ánžto google mlčí a na lokále mi to běhá jak střelené. Jdu to otočit, tak mi aspoň držte pěsti.
OOP novice
Profil *
Jen pro info kdyby nahodou řešil někdo stejný problém. Příčinu zatím neznám,ale pomohlo vystoupit a znovu nastoupit ;-) Pokud zjistím příčinu a najdu řešení podělím se. Mějte se.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0