Autor Zpráva
Honza Baláž
Profil
Dobrý den. Předně jsem naprostý laik, nicméně díky tomuto webu se mi podařilo postavit fungující stránky (www.masaze.org). Jistě by bylo jednodušší práci někomu zadat, ale jednak mě to baví a jednak na to nejsou penízky. Rád bych na svých stránkách zjednodušil a tak nějak optimalizoval proces objednávání klientů, ale nevím jak na to. Hledal jsem dlouho, ale nenalezl nic, co by mi pomohlo. Podotýkám, NEUMÍM DATABÁZE. Představu mám takovou, že na jednotlivé dny a a hodiny vytvořím tabulku, kde bude vidět, která hodina je volná ,např. zápis v buňce 9:00-10:00. Takto vyplněná buňka bude znamenat, že termín je volný. Obsazené hodiny budou bez zápisu nějak podbarveny . Dosud si klient musel najít termín a pak ho ručně zapsat do formuláře a odeslat. Rád bych, aby zápisy v tabulce byly nějak aktivní. Tj. klient, který by měl o rezervaci zájem, by na tento zápis klikl, následně by se zobrazil formulář, kam by zapsal kontakt na sebe (e-mail a telefon) a odeslal. Pak by se mu ještě mohla zobrazit zpráva: „vyčkejte na potvrzení“. Tato objednávka by pak směřovala někam… Na můj e-mail nebo do nějakého souboru, ale zase s informací na můj e-mail. Perfektní by bylo, pokud by se po takovéto objednávce buňka v tabulce změnila na „obsazeno“. Nevím, jestli to vůbec jde, ale pokud ano, pak moc, moc děkuju za radu už dopředu.
habendorf
Profil
To samozřejmě udělat lze, ale ty znalosti k tomu zkrátka a jednoduše potřeba jsou. Takže buď se začneš učit, nebo to přesuneš do sekce Práce a zakázky. S takovýmhle zadáním se dostaneš do pár stovek.
Honza Baláž
Profil
Hm, na tom něco bude. Trochu sem se pral s myšlenkou učit se...ale to by trvalo dost dlouho. Netušil sem, že to může být v této ceně. Prostě to zadám. Díky.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0