Autor Zpráva
Cup
Profil
DObrý den, jak mám docílit aby se mi z první tabulky vygenerovala druha

<table>
<tr><td><b>Rk. </b></td><td><b>Tým</b></td><td><b>Záp</b></td><td><b>+</b></td><td><b>0</b></td><td><b>-</b></td><td><b>Skóre</b></td><td><b>Body</b></td><td><b>(Prav)</b></td></tr>
<tr><td colspan=9 height=1></td></tr>
<tr><td>1.</td><td>®ďár B</td><td>8</td><td>8</td><td>0</td><td>0</td><td> 26: 6</td><td>24</td><td>( 12)</td></tr>

<tr><td colspan=9 height=1></td></tr>
<tr><td>2.</td><td>Nedvědice</td><td>8</td><td>5</td><td>2</td><td>1</td><td> 24: 9</td><td>17</td><td>( 5)</td></tr>
<tr><td colspan=9 height=1></td></tr>
<tr><td>3.</td><td>Rad. Svratka</td><td>8</td><td>5</td><td>2</td><td>1</td><td> 18: 12</td><td>17</td><td>( 2)</td></tr>

</table>


<table>
<tr><td><b>Rk. </b></td><td><b>Tým</b></td><td><b>Body</b></td></tr>
<tr><td>1.</td><td>®ďár B</td><td>24</td></tr>
<tr><td>2.</td><td>Nedvědice</td><td>17</td></tr>
<tr><td>3.</td><td>Rad. Svratka</td><td>17</td></tr>

</table>


nevíte jak to udělat jednoduše? já bych to asi pomocí nějakýho cyklu skusil nacpat do pole a pak bych si to zase vypsal ... ale příjde mi to zdlouhavé

díky
had
Profil *
mě ne... pokud jsou data v databázi, tak se prostě nechají jinak v cyklu vypsat, pokud je to napsaný natvrdo v souboru, tak to asi změnit ručně nebo pomocí nahrazování...nebo to chcete měnit víckrát??? nešel by udělat nějaký kompromis - třeba zobrazit oboje / nebo zobrazit jenom to druhé??
Cup
Profil
jedná se o to že jsou stahovány ze serveru fotbal.cz ... tabulku muzu vypsat jako celou, to mam ... to stačí jen vypsat, ale na úvod bych chtěl dát jen tabulku jakože umístění, název a počet bodů ... a tím ji potřebuju ořezat ... jo ručně by to šlo ... ale kdo se s tím má dělat ... kdybych to měl z db tak to zvládnu ... takhle si myslím že by to šlo nějakým šikovným regulerním výrazem ... ale ... neumim

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0