Autor Zpráva
Kalby
Profil
Zdravim,

pro jeden projekt bych potreboval takovou netradicni vec. Otevirani PDF souboru primo v obsahove casti webu. IFRAME by mela byt az ta absolutne posledni moznost... Takze jsem zkousel PDF to HTML convertor, vetsinou ze slozitejsich PDF dokumentu vylez paskvil, takze to sem zavrhl protoze tam budou katalogy produktu, takze obrazky tabulky grafy atd. Pak me napadlo jeste pouzit nejaky FLash prohlizec pdf dokumentu, pokud znate nejaky free byl bych moc vdecny. Nasel jsem jeden konvertor, ale kdyby ten je pouze pro windows a je dost archaicky (gpdf2swf). No a pak uz me dosli napady.

Stranka by mela vypadat tak ze po kliknuti na vyrobce by se mel otevrit jejich katalog a pod timto katalogem objednavkovy formular s tim ze si uzivatel muze vybrat nejaky produkt z toho pdf. Takze je blbe aby se to oteviralo zvlast a uzivatel pri objednavce musel preklikavat mezi formularem a PDF, proto to chci vlozit do jedne stranky.

No snad vas jeste neco napadne.

Diky vsem
Bubák
Profil
Tohle ti asi stačit nebude?
www.zive.cz/bleskovky/google-ma-online-prohlizec-pdf-ppt-a-tiff-souboru/sc-4-a-149017/default.aspx
Kalby
Profil
nevypada to spatne, kdyby existovalo neco co by neslo pres google byl bych radsi ale diky za tip, nekdo jeste napady? :)
name
Profil
Zkus použít konventor, který si stáhni z http://topcz.net/soft/pdf_conventor.zip.

Jsou tam tři konventory - TXT do PDF, PDF do HTML a PDF do TXT. Nevím však jak to funguje, nezkoušel jsem to, tak za výsledek neručím.
osxfil
Profil
Pokud by to nemuselo být vyloženě free řešení, tak se ozvi na info@bocekmedia.net. Já takové řešení umím (zákazník klikne např. na tlačítko objednat u produktu ve flash katalogu, otevře se mu DHTML okno přímo ve flashi, kde je objednávkový systém)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0