Autor Zpráva
Bamboos
DObry den,
mam takovy problem predelavam stranky www.bamboos1.n-games.cz a nejakym zahadnym zpusobem se mi nechce opakovat pozadi az na konec stranky pomohl by mi nekdo jak nato? Nebo kde mam chybu? css je umisteno zde www.bamboos1.n-games.cz/css/css.css
moc vam dekuji za pomoc.
Bamboos
Moderátor Alphard: Název "pomohl by mi nekdo?" není výstižný a opravil jsem nefunkční odkaz.
panther
Bamboos
máš špatný odkaz, je pouze se dvěma „oo“.

Co se problému týče, jaké pozadí? V jakém prohlížeči? Ve FF3/WinXP problém nepozoruji, ostatní browsery jsem líný otevírat kvůli tobě, dokud problém nespecifikuješ.
Joker
Bamboos:
pomohl by mi nekdo?
Text pod políčkem pro nadpis vlákna: Tento název prosím volte tak, aby vyjadřoval podstatu dotazu. Titulky typu „pomoc!“ jsou k ničemu.

Kde přesně je problém?
U mě se pozadí opakuje přes celou stránku, ovšem střední část stránky není přes celou výšku obrazovky- to je ten problém? Nebo něco jiného?
Bamboos
omlouvam se ze jsem vas takle zmatl :) ale v tu chvili co jsem odeslal dotaz tak jsem prisel na tu chybku ale mam ted jiny problem pokud se podivate ted uz na www.bamboos.n-games.cz tak je tam paticka ale ta by mela byt az pod tim oknem novinky school nevite nekdo jak nato? premyslel jsem ze by pomohl resetovac ale zatim bezuspesne
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.