Autor Zpráva
Awer
Profil *
Zdravím,

mám volné prostředky a chuť do "akce", takže aktuálně uvažuju o "resellingu" (spekulativní nákup a prodej; vím, že ta myšlenka nemusí každému přijít čestná ;o) ) domén. Trochu starost mi dělá, na co si registrovat ŽL - četl jsem, že jde z pohledu zákona o "koupi zboží za účelem dalšího prodeje"; je to tak doopravdy? Nemáte někdo zkušenosti s mezinárodními servery a průběhem transakce na nich (afternic.com, buydomains.com, Sedo...)? A je to udržitelné, zdá se mi v dnešní době finanční krize a milionových objemech každodenních obchodů na těch serverech, že to musí stát z velké části na vodě a zas tak šílená by má chuť potom nebyla..? ;o)

Díky za odpovědi.
ninja
Profil
Awer: za své volné prostředky si nejdříve zajděte za nějakým poradcem, jak začít podnikat. Již nějakou dobu je možné za jedny peníze zaivedovat všechny volné živnosti.
Awer
Profil *
Díky za radu.
Stále bych ale uvítal nějaké ty praktické zkušenosti, kdyby se u někoho vyskytovaly; tak se případně nestyďte.. ;o)
nightfish
Profil
na tuhle otázku dostaneš odpověď spíš na webtrhu, vyskytuje se tam povícero doménových podnikatelů

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0