Autor Zpráva
stary
Profil
Zdravím!
Vytvořil jsem na sites/google.com svoje stránky a chtěl bych jim přiřadit doménu II řádu. Google toto podporuje. Na web4u.cz je registrována doména i s webhostingem, kterou chci použít - mám kní všechny přístupové údaje. Nevím, jak staré, již vytvořené, stránky z webhostingu "oddělat"- smazat a vložit nové stránky na serveu googlu. Podle mě webhosting už ani nepotřebuji, když se vše ukládá na server googlu. Pročítal jsem vše možné na Vašich stránkách a více méně bylo psáno, že hosting potřeba je... Nevím, jak staré články jsou, protože možnost "jakpsátweb" pomocí těchto jednoduchých "hostingů" - estranky, webnode, sites/google, nikde popsané nejsou.
Díky za radu jak doménu připojit....
Chamurappi
Profil
Reaguji na staryho:
Nevím o tom, že by některá ze zmíněných stránkotvorných služeb nabízela provoz na jiné než své doméně. Asi by z toho nic neměly.
stary
Profil
Ok v pohodě.... už to mám a funguje to bez problémů... pomocí CNAME. Webnode tam dává i návod jak na to....Takže v poho.... Myslel jsem že mi tady jako laikovi - lidi - odborníci na těchto diskuzích pomohou, ale asi se jim můj problém zdál příliš triviální!!!
Nevadí
Ale díky že jste se alspon ozval... cením si toho!!!

www.mszshodonin.cz - stránka na google sites.

V podstatě se velmi dívím, že se více lidí nezajímá o toto "dělání" stránek, když je to tak obrovsky jednoduché a při tom velice účelné a dá se říci že i pěkné na rozdíl od některých "opravdu udělaných" stránek (obvzláště webnode). Asi by hoooodně lidí došlo o práci.... (profi tvořiči www stránek)

škoda.....

Diskuze o estrankách, webnodu, googlesites, a jiných, které neznám ale věřím, že jich je mnoho by se hodila a otevřela nové rozměry tvorby www stránek....

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0