Autor Zpráva
Cirdan
Profil *
zdravim.. ako docielit toho aby ssa mi v EBlogu mohli vkladat komentare???
treba na to ete nejaky specialny program alebo som nieco zle nastavil??
dikes moc
Cirdan
Profil *
tak uz sa mi to podarilo spojazdnit ale vypisuje mi to akesi chyby.. konkretne toto...

Warning: opendir(): SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 99 is not allowed to access /3w/kvalitne.cz/c/cirdan/blog/<!-- %./blog/comments owned by uid 0 in /3w/kvalitne.cz/c/cirdan/blog/diskuse.php on line 181

Warning: opendir(): failed to open dir: No such file or directory in /3w/kvalitne.cz/c/cirdan/blog/diskuse.php on line 181

Warning: readdir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /3w/kvalitne.cz/c/cirdan/blog/diskuse.php on line 183

Warning: closedir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /3w/kvalitne.cz/c/cirdan/blog/diskuse.php on line 188

neviete co to moze znamenat??? a tie riadky 180 a vyssie v dokumente ani nema.... :-((
Cirdan
Profil *
takze fakt nikto nepomoze????
prosim... ako to mam vobec nastavit aby to islo...
viem ze to tu niekto pouziva...
Acci
Profil
Mysliš EasyBlog?
Pokud jo, návod najdeš na http://www.elka.cz/easyblog/1086657300-komentare-nezavisle-na-elkacz.h tml
Cirdan
Profil *
jj.. to myslim.. aj ten navod som videl aj som s aopdla neho riadil..
ale... hmm asi su blby....
upravte soubor diskuse.php - najděte v něm sekci nastaveni parametru a změnte nastavení proměnných $notes_data, $diskusmail, $email_sender a $subject_message to mam prepisat konkretne tieto veci??? alebo to predtym...
a dalej.. ako dam adresaru prava chmod 777 na wz??
Som z toho volaaky zmateny....... lol
Takze ak by vedel niekto pomoct budem moc rad...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0