Autor Zpráva
petra polanská
dobry den , potrebovala bych moc poradit....Nedavno jsem stahla z internetu video...a kdyz sem jej shledla a predala kamaradovi na flash disk a chtela to z myho pc vymazat..., napsalo mi to ze to nejde odstranit nebot je pouzivan jinym programem ci uzivatel...problem je ze kamarad nebydli blizko me aby sme to nejak vyresili....proto se ptam , jak se da to video normlane vymazat z pocitace ? pomoc, jsem zoufala.....dekuji ... popripade muj e-mail je .... polanska.petra.mb@seznam.cz

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
panther
petra polanská
neměla jsi někde otevřený přehrávač s tím videem? Nejjednodušší u tebe bude smazat video po restartu počítače, kdy se promažou i aktivní procesy.
petra polanská
ja uz jsem zkousela restartovat pc a porad nic :( ... nvm co s tim :(
Nox
stáhla jak? není možné že ho používá třeba torrent?

zavři všechny programy co běží a pak zkus smazat

pokud i to selže, zkus programy Unlocker nebo LockHunter - zjistíš jaký program to používá a můžeš
mu to uzamčení zrušit

pokud máš 64bit windows tak LockHunter, 1. je zatím jen 32bit
imploder
Nejjistější způsob je pustit Windows v nouzovém režimu. Pak by měl jít soubor smazat, protože nepoběží případné služby spouštěné při startu (např. torrent, pokud je tak nastavený), kromě těch základních (systémových).

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: