Autor Zpráva
robert
Profil *
ako spravit aby sa v owerflow div dalo scrollovat koleckom mysi. na stranke co som nasiel owerflow v div to ide ale nie koleckom. to je dost smutne :(
robert
Profil *
este som zabudol nejde to v mozille. To bude asi tym co? ale ak ste to niekto vyriesil dajte vediet ....
Martin Kuželka
Profil
Ano, je to Mozillou.
Leo
Profil
Idealni je pouzivat na strance jen jeden posuvnik, a to je ten, co patri oknu. Cokoliv jineho komplikuje uzivatelum zivot, ale to je jen muj nazor. Leo
Anonymní
Profil *
Jo, LEO, je to i můj názor. Ostatně jednou jsem narazil na umělecké dílo, kdy při rozlišení 800x600 jsem napočítal jedenáct posuvníků :) Ale to je mimo téma.
pa3k
Profil
Mozilla a myslim že žiadne Gecko neroluje kolieskom myši DIV s overflov. Je to asi kvôli prehľadnosti a jednoznačnosti, pretože ak má scrollbar body a zároveň DIV, je to trocha chaos, keď po odrolovaní DIVu začne automaticky rolovať body. Škoda že to nie je v Gecko br. vyriešené podobne ako v Opere - tam roluješ kolieskom až keď klikneš do oblasti ktorá má scrollbar.

Leo: bez druhého (zanoreného) posuvníku sa IMHO nezaobídeš napríklad ak máš floatovaný CSS layout a v ňom napr. bloky kódu, ktoré sú širšie ako stránka.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0