Autor Zpráva
Peter45
Profil
Tak mozna blba otazka a ani neviem kam ju zaradit,no raz nemozem vypatrat ako sa robia vizitky.
Teda mam na mysli orezanie,nastrihanie ked si ju uz teda vytlacim existuje daky stroj na toto??? nemyslim daku tovarensku masinu ale daco pre domacnost
Joker
Profil
Peter45:
Teda mam na mysli orezanie,nastrihanie ked si ju uz teda vytlacim existuje daky stroj na toto???
Ano, existuje na to řezačka. Můžete to vidět v copycentrech- taková deska, na jedné straně má úchyt a pohyblivý nůž. Papír se položí místem řezu přesně na hranu s nožem, přitiskne tím úchytem a uřízne.

Ovšem pochybuju, že má smysl si něco takového pořizovat do domácnosti.

Koneckonců, podle mě se vůbec nevyplatí si "doma" tisknout vizitky.
To je to samé jako fotky- proč je tisknout doma, když fotolab to udělá kvalitněji a levněji.
breeta
Profil *
Pokud máš tiskárnu která ti vezme aspoň 250g papír, tak si vyskládej na A4 vizitky dej tam ořezové značky a nařezat to můžeš podle pravítka se zalamovacím nožem.
Peter45
Profil
Ano prave preto ze tlaciaren mam,vizitky som si uz tlacil na format A4 original papier na vizitky,,,orezaval som to presne jak pises ale to sa mi zda zdlhave...a trochu aj narocne trafit presne na risku..preca daky ten pripravok by bol lepsie...

Zas netlacim tych vizitiek moc a chodit po firmach ked teda nemusim a mam moznost to robit doma...
marfy
Profil
Já jsem si koupil papír na vizitky, v programu mi to vytisklo přesně na určené místo a pak jsem jen odlámal ty kraje. Šlo to rychle.

Ten papír byl jako by nařezaný, pak stačilo jen ohnout a vizitka se vyloupla.
anonymus
Profil *
marfy:
a můžeš sdělit, jakou tiskárnu máš? ...kolik ten papír stojí?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0