Autor Zpráva
Jiro
Profil *
Dobrý den,

prosím o pomoc, jak zrealizovat fotosoutěž. V plánu mám, že bude probíhat v pravidelných kolech a registrace soutěžní fotky bude probíhat pomocí placené SMS (možná přes mikroplatby, možná bych to řašil i smlouvou s jiným poskytovatelem placených SMS zpráv). Nechci do toho investovat, protože ze začátku budou věcné výhry dotovány z mojí kapsy a jinak všechny získané finance budou určeny opět na pořizování výher. Např. i z tohoto důvodu bude využit pouze freehosting (nejraději mám asi webzdarma) a co nejjednodussi design webu. Když jsem to propočítával, tak aby to mělo návštěvnost a lidi to zajímalo, tak budou potřeba "lepší výhry", z tohoto důvodu je možné, že i hlasování by probíhalo pomocí nejlevnější placené SMS. Je mi jasné, že bych celý web mohl postavit na principu, že by část pracovala na mém manuálním zásahu vždy po přihlášení nové soutěžní fotografie, ale mnohem raději bych to udělal funkční i bez větších vnějších zásahů (kdybych si měl někam za placenou SMS přihlásit soutěžní fotku, taky bych tomu nevěřil, kdybych měl čekat třeba den, než se tam moje fotka objeví - a možná taky věřil nevím.. proto se obracím semka s prosbou o rady).

Prosím tedy o rady, jak to udělat co nejjednodušším způsobem a zároveň v maximální možné míře funkční. Co k tomu využít za technologie, jaké vybrat poskytovatele, pokud s tím máte někdo zkušenosti a tak dále.

Je jasné, že pokud se to podaří dát společnými silami nějak dohromady, znamenalo by to (dle přání ochotných lidí) např. krásný velký banner na jakpsatweb umístěný na budoucím webu tohoto projektu. Popřípadě v případě, že by mi s tím pomáhal především jednotlivec, tak nějaká smlouva o podílu pro případ, že se to chytí a začlo by to nějak vynášet ;-)

Doufám, že jsem svou myšlenku vypsal dostatečně důkladně, aby bylo možné mi pomoci - Samozřejmě v případě, že vás to jako nápad zaujalo a budete to brát (jako já), jako zábavu :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0