Autor Zpráva
silverback
Profil
Dobrý den,

chci se zeptat, jestli existuje nějaký script nebo syntaxe která by zajistila, že na mých stránkách v sekci KE STAŽENÍ se nebude pdf dokument automaticky otevírat, ale navrhne ulužení. Mám-li 60MB pdf je dost neschůdné aby se výždy začal otevírat. Vím, že je to otázka nastavení prohlížeče, ale nejde toto nějak definovat? Předem díky.
Chamurappi
Profil
Reaguji na silverbacka:
Viz Ukládací dialog pro známé soubory na JPW, nebo při hledání na diskusi:
Stažení jakéhokoliv souboru z webu
video a stahování
silverback
Profil
Chamurappi:
Reaguji na silverbacka:
Viz Ukládací dialog pro známé soubory na JPW, nebo při hledání na diskusi:
• Stažení jakéhokoliv souboru z webu
• video a stahování

děkuji za odkazy - snad se s tím nějak poperu
Michal Kolesa
Profil
Zakázat v PDF souboru rychlý náhled z webu
silverback
Profil
Michal Kolesa:
Zakázat v PDF souboru rychlý náhled z webu

prosímvás a to se dělá konkrétně jak? Moc byste mi tím ulehčil práci, díky.
Michal Kolesa
Profil
To zrušíte zatržítko Náhled z webu při kompilaci PDF jestli to jde i u již hotového PDF nevím, ale jsou programy na manipulaci s PDF podívejte se po nich na slunečnici,stahuj,studna,instaluj,sosej...
Mike8748
Profil
Michal Kolesa:
rychlý náhled z webu je k nečemu uplně jinému. otevírání z webu to nezabrání, jen ho to urychlí, protože prohlížeč zobrazí pouze požadované stránky, nemusí čekat na celý dokument

silverback:
dej si do googlu "php force download", skriptu to najde dost. jde jenom o to poslat spravné hlavičky, které prohlížeči řeknou že to má stahovat, ne zpracovávat jak se mu zachce
Michal Kolesa
Profil
Mike8748:
rychlý náhled z webu je k nečemu uplně jinému. otevírání z webu to nezabrání, jen ho to urychlí, protože prohlížeč zobrazí pouze požadované stránky, nemusí čekat na celý dokument
Dík, zase jsem o něco chytřejší
silverback
Profil
Michal Kolesa:
To zrušíte zatržítko Náhled z webu při kompilaci PDF jestli to jde i u již hotového PDF nevím, ale jsou programy na manipulaci s PDF podívejte se po nich na slunečnici,stahuj,studna,instaluj,sosej...

umí to dokonce Foxit, děkuji moc za radu, vše funguje jak jsem chtěl.
silverback
Profil
Mike8748:
Bohužel máte pravdu - zjistil jsem, že jsem pouze změnil nastavení svého prohlížeče, že se dotazuje na stažení a neotevírá automaticky. Podívám se na strýčka googla, díky.

Moderátor Chamurappi: Necituj laskavě kompletní příspěvky, vypadá to hloupě.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0