Autor Zpráva
Toffifee
Profil *
Potřeboval bych udělat něco jako je tohle http://www.melissa-weber.de.vu/ ( na ten obsah ne.....! ) , jak bych na to měl jít?
Moderátor Chamurappi: Odstraněn parametr z adresy.
Toffifee
Profil *
Jde mi o engine,potřeboval bych ho pro projekt a nevím jak na to... Tak jsem chtěl typ či jesli je nějaká ukázka?
Alphard
Profil
Kolegové, co s tímto vláknem? Budeme-li Toffifeemu věřit, zrušíme klikatelný odkaz a vrátíme vlákno do původní kategorie. Já jsem většinou ten hodný, spíš bych věřil.
Moderátor Chamurappi: Souhlasím, budeme hodní.

Toffifee:
Není to tak těžké, pro zjednodušení ale použiji ochranu proti vícenásobnému přístupu jenom na základě IP adresy. V databázi si vytvořte dvě tabulky, jednu třeba stranky (sloupec id) a druhou pristupy (id_stranky, ip). Při příchodu na stránku se zkontroluje, jestli tam již je z dané IP přístup (tabulka pristupy). Pokud ano, nic neděláte, pokud ne, tak zapíšete. A na konec na základě počtu IP k jednomu id (počet unikátních návštěvníků) zobrazíte počet fotek (pozor na pojmenování fotek, ať podle prvních dvou nejdou uhádnout všechny :-)).
3bit
Profil *
Chtěl bych se zeptat, taky sem se dřív snažil toto udělat pro můj herní projekt. Přece jenom nejsem v php/mysql žádný odborník tak se ptám je tu někdo co má tento script a chtěl by se snim podělit. Nebo zda jaké klíčové slovo bych měl použít do GOOGLE aby mi to našlo nějaké tutorialy či rovnou tento script. Děkuji předem

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0