Autor Zpráva
mafos
Profil
Dobrý večer,
potřeboval bych poradit. Při vstupu na stránku potřebuji aby návštěvník hned viděl, že probíhá speciální akce. Jak to dneska udělat jinak než popup oknem? Dřív jsem to dělal popup a nyní již několik let jsem nic takového nepotřeboval, takže vůbec nemám tušení jak to elegantně vyřešit.
Děkuji za pomoc.
Miloš
Profil
Absolutně napozicovaný div, který dostane na onclick display:none.
Ideálně by měl mít display:none jako výchozí (pro ty, kdo mají vypnutý js) a script by změnil na display:block s absolutní pozicí.
No a pak možná uložit cookies, aby se to nezobrazovalo při každé návštěvě webu (případně s volbou „toto okno příště nezobrazovat? ANO/NE).

Případně by to snad šlo udělat i pomocí nějakého klonu lightboxu.
Nox
Profil
Stačí to vhodně výrazně zakomponovat do designu, resp. dobrý grafik by to měl zvládnout i bez pop-upu ... neříkám že musíš, třeba ti jdou jiné věci, jen bych to viděl jako preferovaný způsob
mafos
Profil
Miloš:
Díky za rady. Časem musím něco takovýho realizovat abych byl připravený do budoucnosti.

Nox:
Nakonec jsem dočasně nahradil flash animaci s fotkama za speciální nabídku. Výrazné, ale myslím, že nikterak neruší vzhled. Děkuji.
meriscz
Profil *
Milos: Nejaky presny script by jsi nemel? Bohuzel pouzivam jedine hotove skripty a s timhle bojuji a hledam jiz tyden a nemam vysledek. Me osobne tyhle veci na strankach vadi, ale zakaznik si to preje a me tlaci cas.

Dekuji
Peto
Profil *
meriscz:
Ahojte,
mam rovnaky problem, Meriscz dostal si sa prosim ta k nejakemu scriptu ?

Dakujem

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0