Autor Zpráva
prem
Profil *
Ahoj, mohl by mi prosím dát někdo obednou radu jak propojit Pohodu s vlastním e-shopem? Dokumentace Stormware je docela mizerná.

Dělám něco podobného poprvé. Rád bych věděl jak probíhá vzájemná synchronizace databází pohody a e-shopu. Chtěl bych použít xml. Umí pohoda stahovat xml z webu, když si jej vyexportuju z eshopu? Rád bych propojil nejdříve účetnictví ( resp. jen příjem objednávek a potom, pokud by to šlo tak také sklad ).

Rád bych dostal radu obecnou radu od někoho kdo to už dělal - jaký formát dat je neljépe použít, jaký je konečný výsledek ( nebude-li muset majitel eshopu někam přetahovat xml dokumenty apod. )

Budu rád za jakoukoliv radu! Díky!
Hooonza
Profil
Nebylo by jednodušší použít přímo to, co Pohoda nabízí?
http://www.stormware.cz/pohoda/eform/internetovy-obchod.aspx
http://www.stormware.cz/xml/
prem
Profil *
Nene, obchod je už bohužel hotový, ale i tak zde píšou, že je potřeba importovat každou objednávku zvlášť - navíc mi to přijde trochu postavené na hlavu, abych přispůsoboval obchod ekonomickému systému. Myslím, že postup by měl být takový, že udělám obchoc, maximálně ho přizpůsobím svým potřebám (optimalizace apod ) a na něj napojím účetnictví. Spokojit se s daným modelem obchodu, protože je na něj hotové připojení k pohodě, se mi nezdá ...
efektivneji.cz
Profil *
Co se této diskuse týče: e-shop pomocí POHODY má své omezující specifika, nicméně i své VELKÉ výhody. Zkuste se podívat na námi provozovaný obchod: www.obchudek4me.cz

Za jednu ze ZÁSADNÍCH výhod považuji:
propojení skladových zásob s e-shopem, což v konečném důsledku znamená, že po importu objednávky přijaté následuje automatizované vystavení objednávky/vek vydaných. Vše prakticky bez podstatnějších zásahů obsluhy e-shopu. A to vše v základní ceně POHODY.

V případě zájmu o postup mě můžete kontaktovat (viz. adresa obchodu).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0