Autor Zpráva
Milhauz
Profil *
Takže, je toho trošku víc, potřebuju do toho trochu zasvětit. Udělal jsem stránky ve flashi. Potřebuji ještě, než se načtou ty stránky, udělat samostatnou stránku o výběru jazyka. To je to nejdůležitější. Nedokážu si představit jak, ale asi to bude v actionscriptu, něco s proměnnou, když kliknu na button CZECH tak texty budou český a když na button ENGLISH tak texty budou asi anglický. Nevim jak na to. Nemám stránky dělaný jako profesionál, nýbrž podle serií videonávodu, jak dělat web stránky, takže ty stránky jsou dělaný, že na frame1 je label Home a jsou tam texty o home, na frame10 je label about us a jsou tam texty about us atp. Fotogalerii snad nějak udělam, loader taky, potom potřebuji, abych ty stránky hodil vlastně na web. Mám soubor *.fla a *.swf. No, texty všechno je v tom, potřebuji, aby ty texty, byly normálně zkopírovatelné, víte co myslím? Že prostě v souboru *.swf ty texty nelze označit myší. Když ty stránky dám publish ve flashi, tak se to exportuje do html a to je všechno. Potřebuji aby ta flash stránka, byla na webu umístěna doprostřed a dát na černé pozadí. To se asi nakombinuje v css co? Jinak pokud by byl zájem, mi opravdu pomoct, a aby to bylo snaží mi porozumět, můžu poslat *.fla soubor. Děkuji za odpovědi.

Že bych to s těma jazykama udělal na scény? Scene 1 by se jmenovala Česky a Scene 2 by se jmenovala English a když bych zmáčkl tlačítko Czech tak by to skočilo do scene 1? Zase ale přemejšlim, že to budou velký stránky...

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: