Autor Zpráva
monkey
Profil
cago

chcem sa opytat ci sa da neako obmedzit aby sa mi pri kazdej stranke nenacitaval flash ... jednoducho kliknem ale nic sa neprehra ostane to tak ako ked sa dokonci animacia (dufam ze je to zrozumitelne) ...
Napada ma jedine ze na ostatne podstranky okrem indexu dat obrazok ale pred tym ako to urobim tak sa chcem poradit svami ci nema niekto neaky napad ....
stranky su na tejto adrese
dik

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou a interpunkcí.
Kacko
Profil
Na podstrankach predas flashi parametr, na ktere strance se nachazi a ve flashi zapracujes to, aby presel na konec sekvence a zvyraznil odkaz na kterem se clovek nachazi.
monkey
Profil
Kacko:
viem čo myslíš ale to nerieši môj problém to čo popisuješ ty sa týka len odkazu tej stránky na ktorej práve som resp. zablokovať flashom to tlačítko ktoré smeruje na odkaz aktuálnej stránky.
Dam priklad:

otovrím si stránky prebehne animácia na indexe, chcem prejsť na ďalšiu podstránku povedzme kontakt ale animácia prebehne znovu ....
Chcem len aby na ostatných stránkach animácia neprebiehala takze klik zmeni sa len obsah .....

ale to sa asi nedá skúšal som to aj externe cez php príkaz
include
ale pri spustení to flash ani nenačítalo.

Chamurappi
polepším sa :)
Kacko
Profil
monkey:
Vim co myslis a to co jsem napsal to resi take, navic to vylepsi o zvyrazneni aktualni stranky. Pokud uzivatel prijde poprve, tak prehraj animaci, pokud buce na podstrance, tak predej parametr. Na zaklade parametru ve flashi animaci preskoc - neco jako gotoandstop('konec'); a zvyrazni to tlacitko na zaklade parametru. Animace se nacte, ale skoci rovnou na konec. Tudiz uzivatel zadnou animaci neuvidi a flash se bude tvarit jako staticky obrazek.
Nebo muzes nacitat obsah pomoci AJAXu, ale to mi prijde zbytecne.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0