Autor Zpráva
sanchez
Měl bych prosbičku. Chci na svoje stránky umístit anketu od Blueboardu, ale nevím, kde nastavím možnosti odpovědí.Vždy se mi zobrazí jen Možnost1, Možnost2 atd. Prosím jestli s tím máte někdo zkušenosti tak poraďte.
pyty
pojdes na blueboard zadas tam svoje meno a password kliknes na anketa vyberies si anketu a dole mas kolko chces moznosti zadas napr. 3 a/alebo len prepises vstupne polia pod tym, kde je napisane moznost1....
sanchez
Jenže mě se tam ty vstupní pole vůbec nezobrazují. čím to může být?
pyty
mas nastavene mnozstvo poznosti ?
a si vobec v anketach ?
sanchez
Jsem v anketách.Na úvodní stránce Blueboardu jsou na levé straně stránky dva obrázky průběhu tvorby ankety.Na jednom ty možnosti jsou a na druhém ne.Mě se zobrazuje přesně ta druhá varianta.
Prosím poraď ještě.
Freya
Na úvodní stránce BlueBoardu jsou na pravé straně stránky dva obrázky. Ten první je screenshot z tvorby ankety. Ten druhý je screenshot z tvorby ChatBoardu...
sanchez
Jenže mě se ty možnosti nezobrazí ani při tvorbě chatBoardu.Ta stránka prostě končí počtem možných odpovědí.
Yuhů
to vypadá, že se s tímhle problémem budeš muset obrátit přímo na Medhiuse. Pošli mu screenshot.
Sharkan
Nevím, jestli jsem pochopil správně problém, ale řešil jsem něco podobného s anektou od Blueboardu. Nezobrazovala se mi na stránce celá. Řešením bylo zadat v kódu stránky větší rozměry té tabulky, ve které se měla ukazovat.
sanchez
Ne,ne.V nastavení velikosti to není.Mě se ty možnosti odpovědí neukáží již na stránce blueboardu,takže si vůbec nemohu nadefinovat možnosti odpovědí.
habendorf
Kdyžtak tak vidím jak se s tím trápíš, proč se nepodívat někam jinam? Já používám třeba http://ankety.i-carrot.net/. Ta anketa je plně konfigurovatelná a funguje výborně.
sanchez
Dík za tip.Zkusím to a dám pak vědět.
sanchez
habendorf
Díky.Problém vyřešen.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.