Autor Zpráva
Dandys
Profil
Prosím o radu, jak nastavit Lightbox, aby zobrazoval najednou všechny fotky z galerie. Mám nastaveno, aby se na jedné stránce zobrazilo max. 16 náhledů. Galerie má 23 fotek, takže je rozdělena na dvě stránky. Lightbox bohužel zobrazí jen fotografie z aktuální stránky a nikoliv všechny z galerie, takže pokud si chci prohlédnout zbytek fotografií musím Lightbox zavřít, přejít na další stranu a galerii si doprohlížet. Používám fotogalerii Phonora: http://www.parallelex.com/phonora-photo-gallery.php na těchto stránkách: http://www.spjs.cz/galerie.php
Hledal jsem, zda už tento problém někdo neřešil, ale našel jsem jen tyto dva odkazy:
http://codex.gallery2.org/Gallery2:Lightbox_JS_Tutorial#Making_lightbox_span_multiple_pages
http://gallery.menalto.com/node/71107
které patří k fotogalerii Gallery2 a řeší to pomocí šablony, ale nejsem z toho moudrý. Phonora má ještě možnost zobrazovat detail fotek pomocí PopUp okna, které pracuje přesně tak, jak bych si přál aby pracoval i Lightbox, kdy po zobrazení poslední fotky na stránce pokračuje dál až do poslední fotky v galerii.
Předem moc děkuji za rady.
Dandys
Profil
Tak jsem to nakonec vyřešil tak, že jsem do popisu v Lightboxu přidal informaci "Stránka galerie <?php echo $currentpage;?> z <?php echo $totalpages;?>" Snad díky tomu návštěvníci pochopí, že si neprohlédli všechny fotografie v galerii, ale jen na stránce a pro pokračování prohlížení galerie se musí překliknout na stránku další.
Je to sice pořád na mne trochu krkolomné, ale nic jiného mě nenapadlo.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0