Autor Zpráva
Dave6641
Profil *
Zdravim, mam stranky v php. Jedna se o jednoduche staticke stranky, kde je php využitou pouze ke slozeni stranky do celku a zmenam titulku stranek.
Jelikoz je to ale prezentacni stranka, moc bych na nic upotrebil kontaktni formular. Jenze to je problem. Formular samozrejme vytvorit umim, ale pridat k tomu kod to uz tak jednoduche neni. Vyuzil jsem tedy nekterych on-line generatotu kontaktnich formularu, jenze ty generuji tolik balastu, ze nejsem schopen je zakomponovat do stranek. Vzdy rozhodi vzhled stranek. Funkcne, jsou ale perfektni - umi vybrat povinna pole, overit zda v poli email je opravdu email. Po odeslani napsat, ze zprava byla v poradku odeslana, atd

Co bych tedy potreboval. Ciste jen kod pro formular s odesilanim na mail. Vse si nastyluji sam do vzhledu mych stranek to neni problem. Formular by mel jit vlozit do jednoho divu. Script (java) teoreticky muzu vlozit do prvni stranky pokud nebude ovlivnovat nic jineho na webu. Stranky budou na placenem hostingu. Jsem ochoten za tento formular klidne zaplatit (uz se tady s tim delam dost dlouho a za tolik casu to nestoji, z dodaneho formulare bych se alepson neco noveho naucil) php celekm rozumim, ale zatim jen z pohledu ctenare. Kdyztak muj mail je dave.6@seznam.cz

Dekuji
RockFire
Profil
Není problém udělat zadarmo. Pro bližší info mě kontaktujte na mail volf.rf@gmail.com či na icq 380-314-042

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0