Autor Zpráva
Jont
Profil
Ahoj,
pro svůj web bych potřeboval WYSIWYG editor (pro psaní článků). Našel jsem si jich několik (TinyMCE, NicEdit), ale chtěl bych tam mít možnost vložení a nahrání obrázku nebo nějakého souboru. Myslím jako aby tam byl nějaký souborový manažer, aby šel snadno vybrat obrázek, který chci do článku vložit.

Tahle funkce ale v žádném editoru není nebo je placená, alespoň co jsem našel. Nevíte o editoru, který tuhle funkci má? Jak řešíte editor a vkládání souborů vy? Ještě mě napadlo nějak to okopírovat z wordpressu, ale nevím moc jak na to.

Díky moc
matthew
Profil
Jont:
Já používám TinyMCE s pluginem TinyBrowser
Jont
Profil
hm, to vypadá dobře. dík.

ještě někdo má nějaký tip?
shaggy
Profil
FCKeditor (teraz po novom CKeditor) má niečo také už v základnom balíčku: http://ckeditor.com/
Jont
Profil
V základním balíčku to myslím nemá - je to nějaké rozšíření CKFinder. Tohle jsem taky našel, ale nějak mi to nešlo zprovoznit. A navíc se to nějak platí, ne?
Tak nejdřív zkusím to TinyMCE a pak případně znovu ten CKeditor. Dík všem.
Jont
Profil
objevil se problém - nahrál jsem plugin do složky a přidal do initu to callback. zobrazí se ta ikonka, ale když na to kliknu, tak se neotevře to okno. jsem docela zoufalý, zkoušel jsem vše možné a pořád to nefunguje. poradíte ještě?
jont
Profil *
prosím
Jont
Profil
jo tak dík.
Jont
Profil
už jsem na to přišel - nebyl tam vložený ten javascript kód. to jsem si měl rovnou přečíst readme :(.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0