Autor Zpráva
Toman
Profil
Zdravim,
na internetu jsem toho našel spoustu, ale muj hosting (free) nepodporuje fsockopen (nektere skripty ho asi pouzivaji a proto mi nefungujou), jine scripty tahaji zase status ze stranek, ktere uz neexistuji, a proto take nefunguji atd.

Nemate tedy odkazy na nějaky hotovy scripty (i s navodem, v php se moc nevyznam), ktere by fungovaly i na freehostingu a misto klasickeho "online", "offline" a "N/A" abych si tam moh dat vlastni texty?

Predem diky za odpovedi
MCKAY
Profil
Základem je používat google, viz. http://www.google.cz/search?hl=cs&q=icq+status+indicator&btnG=Hledat&lr=&aq=f&oq=

Až si najdeš to co potřebuješ, co ti vkládá třeba obrázek, tak si napiš funkci, která ti vytáhne zdroják té tvé stránky kde potřebuješ zjišťovat, a tam pomocí regulárních výrazů porovnej, jak se obrázek jmenuje, když se bude jmenovat tak, jak se jmenuje obrázek pro offline vypíšeš text, kterej chceš pro offline, když jinak, tak vypíšeš něco jiného. Je to sice jen teorie, ale můžeš to vzít jako návod.
Toman
Profil
Jak uz sem psal, pres google sem toho nasel plno, ale nic nevyhovovalo, jeste jsem tam nasel tuto, coz vypada docela slibne, ale vubec nevim co s tim, jestli to cely dat do stranky nebo jestli na to vytvorit samostatnou stranku *.php, v tutom sem fakt docela lama.
MCKAY
Profil
Toman:
Pokud sis článek přečetl a podíval se do zdrojových kódu, řekl bych, že by ti mělo dojít, že to není php aplikace, je to prográmek běžící na .NET Frameworku (aspoň myslím, že se to tak říká), napsaná v C#, tohle by si na web dával poměrně těžko.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0