Autor Zpráva
Jockie
Profil
netusim co to je za "vymozenost" IE5 ale po najeti na jakou koli položku menu to je v pohode ale kdyz z jedne polozky prejedu na druhou tak cela stranka odskoci a rozhodi se ...

tady
Jockie
Profil
tak ted me napadla jedina vec a ejhle ... když tam neni atribut "title" tak je to v pohode ale kdyz tam je tak to odskakuje ...

dokaze mi nekdo vysvetlit proc to dela a jak to vyresit ??
peta
Profil *
Jockie Jake menu? Aha, uz vidim, to, co se objevi, kdyz zascroluji doprava. Takove stranky miluji. Jak se scroluje mysi doprava koleckem? To programoval nejaky pip, takovou stranku.

A ten ukazkovy kod s tim title mas kde? Ten druhy vidim, s "ttitle", ktere se ignoruje. Tak nic, musim si pustit Far, otevrit nejakou htm a pridat sam cely ten seznam...

tento kod mi neodskakuje ani v IE6 ani FF1.06, takze chyba je nekde jinde
<ul>
<li><a href="#" title="Profil">PROFIL</a></li>
<li class="active"><a href="#" title="Projekty">PROJEKTY</a></li>
<li><a href="#" title="Reference">REFERENCE</a></li>
<li><a href="#" title="Galerie">GALERIE</a></li>
<li><a href="#" title="Partneři">PARTNEŘI</a></li>
<li><a href="#" title="Kontakt">KONTAKT</a></li>
</ul>

Jak se to resi?
1. Postupne odmazavas z CSS a ze stranky vse, co by tam byt nemuselo.
2. nebo udelas novou stranku postupne tam pridavas, co tam chces.
... Urcite to primo s title nesouvisi, ale jde o kombinaci nekolika veci najednou.
diver
Profil *
peta : A jaky mas prosim Te nastaveny rozliseni monitoru?Ja to zkousel a skrollovalo mi to az na 800x600...
Jockie
Profil
peta

Nevim v čem je problem je to dělaný pro rozlišení 1024x768 a v tomto rozlišení se v žádným prohlížeči (Opera 7.54, FF 1.04, IE5, IE6) scrollovat nemusí....

ttitle sem tam večer napsal zcela umyslně (provizorne nez to vyresim) aby to neodskakovalo ...

tento kod mi neodskakuje ani v IE6 ani FF1.06, takze chyba je nekde jinde
chyba bude asi v tom, že sem psal že to odskakuje v IE5 a ne v IE6 a FF1.06
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0